Jump to content
Comunitatea Hyundai din Romania
Leonidas

BRASOV 2011

Recommended Posts

Copii, au mai ramas 8 saptamani pana la intalnirea de anul asta de la Brasov (17 septembrie).

Anul asta vrem sa iasa mai bine cu organizarea si avand in vedere faptul ca doi dintre hyundai-isti au propus ceva foarte interesant, m-am gandit sa pun si un poll.

Practic, ceea ce au propus colegii nostri este sa legam intalnirea de la Brasov cu o zi de Sibiu. Acum, variantele sunt multiple dar vreau sa aud si parerea voastra.

Intre timp, sa punem si lista:

1. Leonidas - PH

Chiar dragut.

Eventual sa facem un week-end de intanire.

Facem o mini vacanta de HyundaiClub.

Desi mi-ar placea sa raman o noapte langa Sibiu, am votat "Brasov-Sibiu (1 zi fara cazare)" (ultima optiune) deoarece nu cred ca ar avea sanse vreuna din optiunile cu cazare.

In total sunt cam 600 km pe ruta Bucuresti-Ploiesti-Brasov-Sibiu-Rm.Valcea-Bucuresti.

Eu as propune plecare din Bucuresti pe la 8, re-incolonare cu colegii din Ploiesti pe la 9, ajuns in Brasov pe la cel tarziu 11, stat de vorba, vizitat Casa Auto Brasov sau un alt dealer. plecat spre Sibiu pe la 16 ajuns in Sibiu pe la 18-18:30 povestit p'acolo nitel la un pahar de vorba (inainte de Sibiu exista un hotel (Fantanita Haiducului) care are mancare excelenta si parcare destul de marisoara. Si apoi plecat spre Bucuresti

Stiu ca e cam maraton, dar asta e ;)

Copii, au mai ramas 8 saptamani pana la intalnirea de anul asta de la Brasov (17 septembrie).

Anul asta vrem sa iasa mai bine cu organizarea si avand in vedere faptul ca doi dintre hyundai-isti au propus ceva foarte interesant, m-am gandit sa pun si un poll.

Practic, ceea ce au propus colegii nostri este sa legam intalnirea de la Brasov cu o zi de Sibiu. Acum, variantele sunt multiple dar vreau sa aud si parerea voastra.

Poll-ul se inchide pe 12 august.

Intre timp, sa punem si lista:

1. Leonidas - PH

2. George - B

1. Leonidas - PH

2. George - B

3.Danyel_pif(PIMP)- B

eu am votat Brasov-Sibiu (1 noapte cazare langa SB)

Edited by danyel_pif

Cat entuziasm pentru intalnirea asta!

Sincer nici nu stiu daca avem pe cine sa chemam la intalnirea asta :sad:

E criza, toata lumea e ingandurata, ti-e si teama sa deranjezi. Mai vedem pana atunci. Poate se mai ieftineste combustibilu' :blink:

La cine te referi cand zici de combustibil? Sper ca nu la voi, bastinasii. Doar la voi se tine intalnirea :)

La cine te referi cand zici de combustibil? Sper ca nu la voi, bastinasii. Doar la voi se tine intalnirea :)

Iar noi cei din sud venim de venit. Asa e, Relu? :D

Apropo, domnu' Horia pe cine e suparat, de a dat din prima ca nu participa, pe Facebook? Pe mine sau pe bucuresteni? :D

Ca sa nu se mai supere nimeni, promit ca e ultima data cand mai initiez o chestie de genul asta. ;)

Apropo, domnu' Horia pe cine e suparat, de a dat din prima ca nu participa, pe Facebook? Pe mine sau pe bucuresteni? :D

Oooops! :blink:

Nu cred ca e suparat, dar ce-i drept inca nu l-am invitat :p

Pai noi bastinasii avem salarii mici ca trimitem toti banii la burghejii din capitala!

Vrem regionalizare! :blink: Sau mai bine salarii?;))

P.S. Ce-i ala... facebook, manca-i-as eu salaru' ?:wacko:

Site de socializare, oarecum diferit de notiunea de forum.

1. Leonidas - PH

2. George - B

3.Danyel_pif(PIMP)- B

4. mirabela_maftei+sot Fagaras(pana atunci o sa fim locuitori in Fagaras)la cazare nu fac mofturi pt mine e bine oriunde

Daca acceptati si un i20 nou (iulie 2011) si micutz (1.248 cm3, 78 CP) langa voi ma inscriu si eu pentru intalnirea montana / nationala! ;) Deci leonardo din Botosani (coltul din NE-ul tarii) se inscrie!

@Leonardo: Acum daca ai comis-o, n-o sa fii niciodata iertat daca lipsesti heehee.gif Glumesc, esti binevenit, ne bucuram sa vedem si sa cunoastem oameni si masini noi la intalniri...

PS. Felicitari pentru achizitie, s-o stapanesti sanatos si sa te poarte kilometri fara numar si fara evenimente!fingerup.gif

Lista:

1. Leonidas - PH

2. George - B

3. Danyel_pif(PIMP)- B

4. mirabela_maftei+sot Fagaras(pana atunci o sa fim locuitori in Fagaras)la cazare nu fac mofturi pt mine e bine oriunde

5. Kataleeen - PH - "80% vin si eu"

6. leonardo - BT

7. Aztec - B - cu tot tribul din dotare ~50% de data asta depinde in primul rand de coloana mea (nu aia de pe i30heehee.gif) si de medici sad.gif

Lista:

1. Leonidas - PH

2. George - B

3. Danyel_pif(PIMP)- B

6. leonardo - BT

7. Aztec - B - cu tot tribul din dotare ~50% de data asta depinde in primul rand de coloana mea (nu aia de pe i30heehee.gif) si de medici sad.gif

8. SNK + Candyy

9. tibi03 + mini.candyy

Lista:

1. Leonidas - PH

2. George - B

3. Danyel_pif(PIMP)- B

6. leonardo - BT

8. SNK + Candyy

9. tibi03 + mini.candyy

10.KOKO ATHOS vin cu cea mai mare placere rog mult dialogul pana atunci si sa incercam sa fim cat mai numerosi va pup tata!!!

SI cu cortul merg daca e nevoie numai distractie sa fie si voi buna nu vreau sa vad lume ursuza !!!! :fingerup:

Lista:

1. Leonidas - PH

2. George - B

3. Danyel_pif(PIMP)- B

6. leonardo - BT

7. Aztec - B - cu tot tribul din dotare ~50% de data asta depinde in primul rand de coloana mea (nu aia de pe i30public/style_emoticons/default/heehee.gif) si de medici public/style_emoticons/default/sad.gif

8. SNK + Candyy

9. tibi03 + mini.candyy

10.KOKO ATHOS

@ terra: nici tu nu ai fost la mare nu esti bronzat :))

Pfff anu` asta m-am gasit si eu sa ma insor! Ce sa aleg? Intalnire sau insuratoare??? :hmm::dontknow: Daca promiteti ca si la anu` mai faceti o intalnire montana fac insuratoarea!....daca nu promiteti tot ma insoar..... off off off

venim la nunta ta daca vrei :fingerup:

1. Leonidas - PH

2. George - B

3. Danyel_pif(PIMP)- B

6. leonardo - BT

7. Aztec - B - cu tot tribul din dotare ~50% de data asta depinde in primul rand de coloana mea (nu aia de pe i30public/style_emoticons/default/heehee.gif) si de medici public/style_emoticons/default/sad.gif

8. SNK + Candyy

9. tibi03 + mini.candyy

10. KOKO ATHOS

11. Razvan255 - BV. Vin si eu cu siguranta.

Edited by Aztec
Edit lista