Jump to content
Comunitatea Hyundai din Romania
Leonidas

Intalnire aniversara - Ploiesti, 19 martie

Recommended Posts

Intalnirea "de 5 ani" va avea loc sambata 19 martie la restaurantul "Regina Noptii", in Paulesti (Ploiesti).

Pentru cei care nu au mai fost, detalii despre locatie gasiti la: http://reginanoptii.com/

Iar poze de la intalnirile anterioare ... pai "e" garla pe topicul de intalniri la Ploiesti. :D

Lista este deschisa si va invitam sa va alaturati:

1) XMihai - 2 sau 4 persoane

2) Leonidas - 1 sau 2 persoane

3) Aztec - 4 persoane

4) horiailie

5) Phariz - 2 persoane

6) Accent - 2 persoane

7) Catalinsuga - 2 persoane

Aceasta se completeaza cu lista de pe pagina Facebook a HyundaiClub.ro , unde va invit pe toti cei care aveti cont...

Din experienta intalnirilor trecute, daca vreti sa iasa o intalnire, lasati topicul curat si cu comentarii strict legate de intalnire. Multumesc.

Poate se gaseste vreun moderator sa tina sub observatie acest topic si sa dea cu matura pe-aici.

Am fost azi cu Mios la Regina Noptii si am vb cu patronul. Deci daca vrem un meniu special (gustare + ciorba/supa + felul principal) ar veni cam 65 de lei de persoana. Altfel, locatia este libera pe 19 martie. Nu sunt nunti pentru ca este Postul Pastelui.

Iata si cateva poze facute azi la locatia respectiva.

P.S. Cred ca l-am vazut pe nightwish cand iesea de pe o ulita ;)) Cred ca era sotia langa masina, se pregatea sa urce.

post-2543-070811300 1295792495_thumb.jpg

post-2543-078674600 1295792499_thumb.jpg

post-2543-018133700 1295792504_thumb.jpg

post-2543-045990300 1295792507_thumb.jpg

post-2543-021451100 1295792512_thumb.jpg

post-2543-056408100 1295792516_thumb.jpg

Dragilor ... putina decenta.

Ca sa organizezi o intalnire, iti trebuie un loc de intalnire, nu? E omul asta ne permite sa ne intalnim la el in curte, iar pentru asta nu tre sa fim carcotasi si sa venim cu micul de la cocosat si cu sucul de la Metro.

Daca ati avea rabdare sa mai cititi despre intalnirile ... sa zicem cu HAR-ul, ve-ti constata ca s-a mai discutat ce-ar insemna sa inchiriem o sala, sa dam bani pentru simplul fapt ca avem un acoperis deasupra capului, etc, etc.

La Paulesti, nu-ti ia nimeni nici un ban ca te folosesti de locatia lor, dar normal ar fi sa consumam cate ceva. Intrebati si voi cum a fost intalnirea de anul trecut de la Ploiesti de la Hipodrom si mai ganditi-va. Nu fiti carcotasi, e totusi vorba de o intalnire aniversara.

Bafta si sunati ADUNAREA !!!

Daca primiti, strig si eu prezent dimpreuna cu sotioara mea, mai nou posesor de Accent. :fingerup::drive:

Cum sa nu va primim? Invitatia este adresata tuturor membrilor, indiferent de "vechimea" pe forum sau numarul de posturi... Si mai toti venim cu familiile fingerup.gif

Te trec pe lista... Poate nu apari devil.gif

Doar vre-un accident nefericit m-ar tine departe, cu atat mai mult cu cat sunt Republican :wink: asa ca eu si ceilalti din zona suntem practic deja prezenti :p

Salutare tuturor!

Intalnirea regionala de la Ploiesti din martie, despre care putem spune ca a devenit traditie, va fi anul acesta si una aniversara: HyundaiClub.ro implineste 5 ani de activitate. Motiv pentru care ne dorim de data aceasta ceva deosebit. Ne face placere sa anuntam implicarea Hyundai Auto Romania in organizarea si desfasurarea acestui eveniment si fara a intra in detalii deocamdata, putem dezvalui ca participantii la aceasta intalnire vor avea parte de cateva surprize placute...

Pot participa toti membri acestei comunitati, indiferent de "vechimea" pe forum, varsta sau istoricul participarilor la intalnirile precedente (locale, regionale). Nu mai ezitati si inscrieti-va pe lista participantilor cat mai curand (aici si/sau pe pagina Facebook a comunitatii, HyundaiClub.ro).

Pentru cei din Bucuresti, plecarea spre Ploiesti se va face, ca de obicei, in coloana. De data aceasta insa, va fi una mixta HC & HAR, pentru ca vom fi insotiti si de cateva masini de drivetest ale HAR (la Paulesti participantii le vor putea testa - oops, mi-a scapat blush.gif) Alte informatii privind programul evenimentului vor fi anuntate pe parcurs!

Interesanta surpriza, cred ca am sa ma alatur si eu in primul rand sa va cunosc si in al 2-lea rand m-ar interesa sa fac un drivetest cu un i20 (daca o sa fie) :)

Eu vreau sa testez ce vreau sa cumpar, nu nave spatiale pe care nu o sa le cumpar niciodata(de la hyundai mai ales, probabil alta marca da). Si asa tot sunt in dubiu intre i20 si noul polo :D...De aceea poate ma ajuta intalnirea aceasta sa ma decid....

cat tupeu pe voi mai baieti :rant: de ce nu sunt trecut pe lista :angry: ?

ps voi veni cu lume in masina:))

3) Aztec - 4 persoane

4) horiailie

5) Phariz - 2 persoane

6) Acc3nt - 2 persoane

8) T3RR4TR0N 2 persoane

9) Mad_Bear - 1 sau 2 persoane

10)Cristifull - 2 persoane (posibil 3, ramane de confirmat)

11) danyel_pif - 99% 3 persoane

Daca se poate mai multe detalii despre plecarea din Bucuresti. De principiu pe la cat sa fim in Ploiesti. Chiar pe 19, fiicamea are un concurs la Platul Copiilor in Bucuresti. Am sa le debarc si fug spre Ploiesti, vad eu dupa aia cum le recuperez :)

Edited by Dino

detalii exacte numai de la Aztec poti obtine ... in principiu cred ca se pleaca la 9 de la IKEA si ar trebui sa fim la Regina Noptii la 10 ...

Edited by Aztec

Poate in visele tale alea calde =))

Daca ajungem la 10:30 e bine :))

@Acc3nt sper ca post`ul tau era adresat lui Aztec , nu mie ... eu scrisesem plecare la 10 , sosire la 11 ... iar el mi`a modificat post`ul cu orele care se vad acum :)))))))))))

Scuze de :offtopic:

Postul meu era cu directie spre ora de sosire ;) o sa vezi ca mergand in coloana si trecand prin Ploiesti, si nu pe centura, nu avem cum sa facem doar o ora :D

Ma baieti , "da pa" mine ma uitaratzi ? :angry:

Sau daca am alta marca de bolid nu mai sunt invitat ? :rant:

Ia bagati-ma si pe mine pe lista ca nu stiu ce fac cu voi. :devil:

Posibil 2 persoane insa nu stiu sigur.

P.S. Acu no fi foc de maxim 2-3 litri de motorina pana la Ploiesti si nici nu saracesc. :=))

Edited by Maxirazvan

Plecarea se va hotara in functie de cate masini se strang si ce program se va stabi pentru ziua respectiva impreuna cu cei care ne vor sustine acest eveniment, adica HAR. Sunt voci care spun ca e posibil ca sa se formeze o coloana mai serioasa din Bucuresti, iar pe drumul pana la Ploiesti sa fie insotiti (sau sa fim insotiti daca e sa ajung si eu in Bucuresti in acea dimineata) de o masina a politiei rutiere. Dorim sa realizam si o traversare in coloana organizata a Ploiestiului astfel incat sa fim vazuti de cat mai multi.

Apropo, intentionez ca luni sa iau leagura cu cei care au mai realizat stegulete pentru noi si de aceea v-as ruga sa-mi spuneti care sunteti amator de asa ceva si cate. So, sunati adunarea ca se lasa cu ceva fain, doar e vorba de 5, nu???

Stegulete cu ceva referitor la aniversare?

Eu vreau... si daca ajung la Intalnire si daca nu! "Cate" spun cand voi sti despre ce este vorba mai concret!

Edited by BlueKing

3) Aztec - 4 persoane

4) horiailie

5) Phariz - 2 persoane

6) Acc3nt - 2 persoane

8) T3RR4TR0N 2 persoane

9) Mad_Bear - 1 sau 2 persoane

10)Cristifull - 2 persoane (posibil 3, ramane de confirmat)

11) danyel_pif - 99% 3 persoane

12)Mirabela_Maftei + 1 pers

13) Eagle mfc 2 persoane

14) Blue Lion - 1 pers

15) Maxirazvan - 1 sau 2 persoane

16)badboy_laur -2 persoane

Salutare!

Ma inscriu si eu pt stegulete (2 buc).

Ne vedem pe 19.03.

Sanatate multa! :fingerup:

Se poate trece la fiecare din cei care au confirmat si localitatea de domiciliu (sau mai bine cea de unde pleaca spre Ploiesti)? :hmm: . Asa poate ne mai intalnim pe traseu si facem niste mini-coloane. Eu am vb deja cu @Cristifull sa ne intalnim la Pitesti. Zic si eu :wink: nu dau cu parul! :D

Edited by Blue Lion

Si pe constanteni ii rog sa ia in calcul si un "via Bucuresti".