Jump to content
Tiny

ClubKIA.ro

Recommended Posts

S-a rezolvat problema. Sunteti bineveniti pe forumul nostru.

bine ai venit, mai ales ca ai logo cu metallica :)

Nothing else matters......

pe forumul Kia ati lansat o idee (foarte buna) de a va confectiona stegulete. Deoarece e greu sa atasez poze pe ClubKia, voi posta aici.

post-2240-1234543494_thumb.jpg

E chiar faina ideea. Scoate in evidenta coloana. Aici sa inteleg ca sunteti la vreo intalnire nationala?in parcare la Euro Mall Pitesti? :biggrin:

ce ochi ai! Acolo e, dar sa numesti asta Intalnire Nationala..... Atunci am avut o iesire la Moeciu si eram doar din Bucuresti

Sa nu uitam de DJ si MH ;)) putini dar hotarati :fingerup:

Edited by XMihai

arata bine :)

Prima oara am crezut ca sunt montate pe antena, ceea ce ar fi fost interesant :)

Oricum ar fi, o sa atragem ceva priviri pe drum incolo...

am vazut steguletele...geniale!mai ales ideea lui @dannyboy cu steguletul pe filet

E chiar faina ideea. Scoate in evidenta coloana. Aici sa inteleg ca sunteti la vreo intalnire nationala?in parcare la Euro Mall Pitesti? :biggrin:

bun avatar :devil: ........ master of puppets

Bun gasit. Intr-un final iata ca pot sa ma alatur comunitatii voastre. Super. Sa speram ca intr-o zi vom face o intalnire comuna si in provincie. Extrem de ingenioasa pagina voastra de forum. Un aspect placut, pe langa aspect este si extrem de facila. Felicitari.

Daca veniti in perioada 20-22.02.2009 la intalnire nu ne ocoliti. Pe curand. Drum bun si numai bine.

Edited by spdblue

Uite unu' din Brasov !!!

Am suporti de numere cu hyundaiclub, daca ma vezi prin oras da un semn :)

oki doki @torvalds. In Brasov comunitatea Kia este inimoasa, eterogena si de viata. Ne poti recunoaste dupa sticker-ul cu numele forumului pe care activam. Drum bun si numai bine.

Nu veniti si voi la Ploiesti pe 7 Martie?

Corect....sa vina si posesorii de KIA. Fostii mei colegi conducatori de KIA, dat fiind faptul ca am avut si un KIA Cee'd SW City, dar pe care l-am vandut recent... Deci dragi posesori de KIA, va asteptam sambata pe 7 martie la Ploiesti, in curtea Hipodromului Bafta multa!

aseara am vazut o kia cee'd cu sticker "club kia.ro" in craiova in fata barului/clubului moments (avea numere de bucureti, nu stiu daca de leasing, si era rosie :p)......

Edited by tavione

La intalnirea pe care o aveti Duminica in Pta. Constitutiei, primiti musafiri ? :D La ce ora va intalniti ?

intalnirea ,de fapt,e in prima sambata din luna-Piata Constitutiei....ora se stabileste cam cu o saptamana inainte

la orice intalnire clubKIA sunt bineveniti toti membrii hundaiclub![daca vor sa vina toti :blush: ]

PRIETENII STIU DE CE!

acum pot sa zic oficial:

LA MULTI ANI ALPINAD!

sar'na dannyboy!

un adevarat prieten!.....si complice clubKIA.ro...

PRIETENII STIU DE CE!!

Felicitari pentru initiativa voastra de a va intalni in numar record, eveniment de care am aflat abia acum cateva zile de pe www.autoforumtv.ro. Sincer imi pare rau ca nu am putut trai pe viu un astfel de eveniment, mai ales ca... s-a intamplat la mine acasa. :sad:

Sper macar ca parte din cele 20 de taxiuri Kia Ceed din Brasov sa fi pus si ele umarul, fiind prezente la eveniment :D.

Felicitari pentru initiativa voastra de a va intalni in numar record, eveniment de care am aflat abia acum cateva zile de pe www.autoforumtv.ro. Sincer imi pare rau ca nu am putut trai pe viu un astfel de eveniment, mai ales ca... s-a intamplat la mine acasa. :sad:

Sper macar ca parte din cele 20 de taxiuri Kia Ceed din Brasov sa fi pus si ele umarul, fiind prezente la eveniment :D.

treceau taxiurile pe langa noi.....iar taximestristii "beleau" niste ochi :blink:

oricum a fost ceva greu de descris in cuvinte,referitor la atmosfera din coloana....si implicit si de dupa!

Sambata am fost intr-o comuna din Jud. Calarasi, la o actiune de voluntariat (plantat copaci), proiect organizat de un ONG.

Ia uitati ce am vazut acolo :)