Jump to content
Cristifull

Intalniri HyundaiClub Pitesti

Recommended Posts

Eu sunt curios de unde au numarul meu de telefon ca eu unul nu tin minte sa-l fi dat cuiva de acolo. Plus ca atunci cand am trecut eu sa ii intreb de sanatate nu venise nimeni la munca deci am zis pas ...

Uite vad ca acuma ninge foarte frumoas afara si maine sigur vom avea parte de multa zapada. Am gasit parcarea de la uzina dar nu este tot timpul libera, mergem cam la noroc dar maine e duminica si nu prea se inghesuie lumea la munca, daca vrei sa faci un drum pana la Mioveni da un semn, eu sunt liber sau daca stii vreun loc mai bun in Pitesti vin eu cu cea mai mare placere si eu am chef de manevre pe zapada dar nu am curaj sa zic drift-uri :D

Edited by Livik

Astazi nu ies din casa nici...... Ieri am avut operatiunea porcu si dupa o zi intreag pe afara incununata cu o seara se sanius, simt ca ma incearca o mica raceala si nu prea vreau sa risc. Am decis sa raman in casa astazi, dar dorinta de joaca prin zapada cu accent-ul ramane. Tinem legatura si vedem cum facem, poate saptamana asta in vreo seara. :fingerup:

L.E. @Cristist50 de unde ai cumparat masina? Daca ai luat-o de la Ma-Vis :D este logic de unde au numarul tau de telefon. Toti consultantii vanzari de la Ma-Vis sunt acum la Beatrice, impreuna cu bazele lor de date cu tot.

Ramane valabil cand ai chef da imi dai un pm din timp sunt cam incarcat sapt asta si de joi plec :D Oricum m-am dat pe "patine" umpic la baraj la Valea Mare am derapat si am spart bara fata, bine ca a ramas proiectorul intreg, nu e asa rau dar iarasi apelez la casco :wacko:

Edited by Livik

Guest PrietenCuTine

salut Livik,

Sunt cuiros ce o sa le spui la casco ?!? Le spui ca "te-ai dat cu masina" ?!?

Diferenta intre o parcare plina cu zapada si drumul public, este foarte mica, in sensul ca amandoua sunt pline cu zapada. Asa ca, daca se intampla ceva desi nu cred, totul s-a petrecut pe drumul public curatat de cei carora le platim rovigneta. :D:p

Maine la ora 10.00 este careva disponibil pentru o intalnire la stadion? Vad ca au mai apoarut cativa pitesteni pe forum si ar fi o buna ocazie sa ne cunoastem. Daca exista doritori postati aici ca sa stim cum stam.

Astazi a avut loc o intalnire ad-hoc a HC. Dar ghiciti unde? Ati nimerit-o, la service-ul Tiriac Auto din Pitesti. Cu @Stikri planificasem sa ne vedem acolo sa mai schimbam cateva impresii si sa bem o cafeluta, dar pe @Livik zau ca nu l-am chemat noi. :hmm: Ne bucuram totusi ca a aparut pe acolo si ne-am vazut, am mai stat de vorba. Totusi imi pare rau ca a venit pe acolo cu probleme, tot manipula o janta de la masina, ceva incurcaturi pe Casco. In afara de noi trei a mai fost un tip din Valcea, care nu este, inca, membru HC, dar va fi cat de curand. Concluzia zilei este ca ne revitalizam si noi la Pitesti, pacat insa ca prin service. :wall:

Concluzia zilei este ca ne revitalizam si noi la Pitesti, pacat insa ca prin service. :wall:

Am asa o presimtire ca intalnirile noastre prin service-uri vor deveni de domeniul trecutului si chiar as putea sa pun si prinsoare.

@Cristifull, desi pare greu de crezut, eu sunt increzator...

Si asta pentru ca la toti trei ne ies masinile din garantie =))=)) ( la mine e deja istorie din martie)... si o sa ne gandim de 2 ori inainte sa facem reviziile la Hyundai.

Va salut inca o data! :drive:

Bai fratilor Pitesteni, toata lumea se intalneste prin tara asta, numai noi dormim pe coada!!! Ce puii mei se intampla? Ce ziceti ca faceti sambata asta? Poate nu va bagati, ca se lasa cu rautati. :devil: Si apoi trebuie sa ma laud cu noua coloana. :D

Eu ma duc la munte cu ai mei. Am trecut iarasi pe la aia pe la service [beatrice sau cum se cheama]. Erau toti la masa si sa revin peste o ora sau o ora jumatate ... Cum zicea baiatul ala, traim in Romania ...

Edited by Cristist50

@ Cristist50: Hehheehheeh ai reusit si tu sa ajungi pe acasa!?

Bine ai revenit [chiar si asa, cu greu]! :fingerup:

Mai ce naiba? Chiar nimeni? :rant: Apropo, propun intalnirea pentru duminica, sambata este 1 mai si in spiritul acestei sarbatori o intind la iarba verde, mici si bere. Duminica as fi disponibil pentru o intalnire.

@blueking: Am plecat inspre casa joi pe 15 Aprilie si am ajuns marti pe 19 Aprilie. Povestea e pe Softpedia pe la calatorii pe undeva. Noru' lu' peste prajit ...

Daca va mai intalniti, poate ma contactati si pe mine.

Edited by SkizZ

Hai sa ne vedem duminica. Esti disponibil? Liviu si Adi, voi ce ziceti?

Hai sa ne vedem duminica. Esti disponibil? Liviu si Adi, voi ce ziceti?

pe la 13:00 asa as putea sa scap

Ba da! Cand? Maine?

Liviu si Adi, daca intrati pe aici dati un semn de viata.

Duminica dupa-amiaza, aproape sigur trec prin Pitesti... E careva amator de-o intalnire?

o sa fiu prin pitesti 3 zile incepand de maine. se mai tin intalniri pe la voi??

Se mai țineau la service... ;))

De când a expirat garanția, s-a terminat și cu întâlnirile, nu mai dai pe-acolo nici pentru revizii măcar. :laugh:

Daca ai fost la service in Pitesti si nu ai sunat sa-ti fie rusine. :rant: N-am mai baut o cafea buna cam de multa vreme, n-am gasit nicaieri o cafea asa buna ca la service.

Ai înțeles greșit și mă cerți nevinovat :mellow:

N-aș fi venit pe-acolo fără să te sun, fii sigur de asta. :fingerup:

Dar cum nici eu nu mai am garanție chiar dinaintea ta, nu mai alerg ca nebunul după service-uri Hyundai care să-mi recunoască bubele de la mașină fără să mă trimită la plimbare...