Jump to content
njooyy

Accesorii Coupe

Recommended Posts

Salutare!

Imi cer scuze daca postez aiurea...dar am o mica intrebare si poate membrii mai experimentati sau alti proprietari ma pot ajuta sa gasesc si eu un set de covorase (neaparat din mocheta) pt coupeurile din 2002(2003) inainte :) NU AS FI POSTAT daca nu incercam inainte sa caut peste tot p unde ma ducea capul...dar asa cum stiti si voi la masina asta este incredibil de greu sa gasesti aproape orice la un pret de bun simt... AM fost in AUtoVIT :D (wrrroong!) evident nu aveau nimic...decat de alea cica "UNIVERSALE" cum dreq universale...zici ca pui detergent in masina de spalat....auzi, universale..care evident sunt d rhhaa...t si pe net mai nimic...astia la reprezentanta nu prea au HAR si nici inspiratie ...ma rog cica li se stricase calculatorul unde aveau cataloagele cu accesorii in format electronic :)) (daca ati mai auzit asa ceva)... deci...ca sa nu o mai lungesc? are cineva idee?

Va multumesc anticipat si scuze daca am postat aiurea :D

Cu respect!

G.

Intreaba-l pe Mircea, aici sau prin mesaj privat.

Intreaba-l pe Mircea, aici sau prin mesaj privat.

salut, stii cum e faza cu alea universale? eu am renuntat sa mai caut si am cumparat "universale"

ideea este ca trebuie sa cauti covorase cat mai mari, cu multe-multe nervuri pe covoras. pe langa acele nervuri se fac taieturile cu un cutit sau cuter, pentru a da forma de care ai nevoie. de aceea sunt universale, tai din ele cat ai nevoie si nu arata rau. curburile sunt facute cu cap tocmai pt. asta. dar nu iti recomand mocheta, in zilele ploioase sau iarna, cand se uda covorasul, miroase urat, iti pica nasul. mai bine iti iei cu insertii de aluminiu. bafta

Merci frumos.... Nu e o idee rea...adevarul e ca alea originale sunt aproape imposibil de gasit :(( probabil ca o sa-ti urmez sfatul. O zi buna!

Merci frumos.... Nu e o idee rea...adevarul e ca alea originale sunt aproape imposibil de gasit :(( probabil ca o sa-ti urmez sfatul. O zi buna!

Salut, ca o curiozitate si eu am cautat de mi-a venit acru covorase pentru Elantra.

Dupa ce in sfarsit am gasit (parca pe 4tuning) , le-am cumparat fericit si surpriza : nu se potriveau. Sunt cam cu 2 cm mai mari si acum stau ridicate :))

Toni

Salutare,

Vroiam doar sa va spun ca pana la urma m-am dus si am luat de la reprezentanta... singurul loc unde am gasit in afara de sharkracing...

pe shark - 100 si ceva de dolari...deci undeva de pe la 350ron daca nu gresesc eu cursul

la HAR - 240 ron... cele de mocheta cu logoul coupe pe ele....f mishto..pt fata si spate....au doua nuante de gri, una mai inchisa una mai deschisa.

era sa uit e plin pe Ebay de covorase de astea, arata super, mocheta, 30 de euro sau ceva de genul....au un mic inconvenient insa...sunt pt modele cu volan pe dreapta :))

Va salut ;)

0762810922 gasesti aici covorase cand am fost eu avea de mocheta si chiar in stare buna