Jump to content
torvalds

Intalniri HyundaiClub Brasov

Recommended Posts

Salutare lume!

Stiu ca oamenii de pe aici de prin ardeal sunt mai comozi asa, dar in ultima perioada am observat multe hyundai-uri prin oras, asadar adresez o invitatie celor din Brasov de a ne intalni duminica pe 9 noiembrie.

Acest topic se doreste a fi in acelasi timp o invitatie cat si un sondaj care sa arate daca ar fi doritori pentru astfel de manifestari.

Locatia ramane sa fie discutata , m-am gandit la mai multe variante :

*in parcarea din spatele Aulei Magna de la Ceasu' Rau

*la una din parcarile de la belvedere

*in parcarea de "la parc"

In ceea ce priveste ora ma gandeam pe la 3-4-5 dupa-amiaza, bineinteles si acest aspect ramane a fi discutat.

In speranta ca nu o sa ma intalnesc singur , brasoveni afirmati-va!

daca reusesti sa-i aduni si ne mai si impingi o vizita la Moeciu in perioada 28-30 nov. ai o palinca de la mine. data trecuta ai scapat.

eu incerc, imi depun toate diligentele pentru a-i aduna ... :)

de curiozitate am facut o cercetare. membri din Brasov=61. membri vazuti pe forum in noiembrie=8, incluzandu-te si pe tine. se pare ca exista un interes enorm p-acolo.

da, masini pe strada sunt, membri inscrisi sunt si ei cativa, cei activi si mai putini...

Sunt curios cati veti fi voi la intalnire.Noi, timisorenii,pana acum suntem 4(evident, cu tot cu mine...)

tuxon

dupa cum vezi si pe aici se calca lumea pe picioare ...

Oops! Inca unul...Acuma suntem 5. Deci, se poate!

Daca organizezi o intalnire in decembrie vin cu mare placere dar pana atunci sunt plecat din tara. Urmaresc forumul si cand sunt plecat!

Organizez, organizez, pana atunci mai fac reclama :))

In decembrie poate mergem in poiana :) N-am io gip dar am cauciucuri de iarna si vointa (si lopata :)) )

intalnire hyundai club brasov ,sambata 08 noiembrie, tiny si tovarlds prezenti =))

Ioi ca am uitat. Plus ca m-au scos niste prieteni prin defileul Oltului si ne-am intors pe la 10 seara. O sa ma mai straduiesc daca se mai tin. Stiu ca e aiurea ca unul sa incerce si la restul sa ploua, dar Tovralds, mai insista ca poate ne misti un pic....

PS: imi trece si mie auditul intre timp... Mai sunt 3 zile si gata. Acum ma duc sa-mi iau destinul de la hotel. Bafta multa.

pai invitatzia ramane deschisa , eu pot cam in orice duminica dupa amiaza, zic eu ca e mai ok asa pentru ca oricum lumea se intoarce acasa din diferite deplasari ca luni zi de lucru and so on... ziceti si voi cand puteti veni

Asadar mia ramane sa vedem pe 16 cati isi vor anunta prezenta...

@ tiny, aia o fost intalnire hyundaiclub nationala pentru ca au fost cel putin 2 membri din judete diferite :)

Sa zicem ca m-adun si eu :D

Desi locatia e cam... departe =))

As propune ca intalnirea sa fie in parcarea de la Casa Auto Brasov. Ca sa fie mai multe masini :D Si ca eu sa pot veni cu autobuzul =))

duminica pe la 16:00 ?

vine cineva ?

Flomar, de ce sa vii cu autobuzul ?

Haide, torvalds, laudă-te, să vă vedem şi noi! O poză, nişte poze, ceva...?

tuxon

Nu-i nimic, pentru data viitoare o sa va dau PM :)

@ Tuxoane, asteapta ca or sa fie si poze :p, primul lucru pe care trebuie sa-l fac este sa-i conving ...

Sa-i convingi sa vina sa sa se foteze? =)) Ca n-am inteles prea bine...

torvalds, ia-o ca un sfat prietenesc: Mai repede îi strângi cu P.M.-uri, decât postând pe forum. Poate că nu stau toţi zilnic pe forum, dar mail-ul sigur îl deschid. Eu am dat P.M.-uri, şi am avut plăcuta surpriză să-mi răspunda persoane pe care tare de mult nu le-am mai văzut postând.Ia vezi aşa. :fingerup:

sa vina. ca de fotografiat negociem pe loc ...

Eu vin pe 26, desi il iubesc pe tny o sa vin cu sf-ul. Am cu cine sa ma vad? Eu ma intorc inapoi in buc pe 5 cred, daca exista amatori s-o punem de-o nationala =))

Mai eu o sa incerc. O sa dau pe messenger nr. meu de telefon si poate ne auzim vineri. Nu stiu sa zic ce program am sa ramana pe o ora de pe acum. Cred ca cel mai bine ne auzim atunci si mai vedem cum ramane. Bafta.

deci reluam , maine ianuarie ,04, 2009 , pe la orele 15 vine cineva ?

ma apuc sa dau PM-uri