Jump to content
BlueKing

Intalniri in service Expozitiei Bucuresti

Recommended Posts

Intalnire mare azi in Expozitiei : dnul Nelu, Sorinelos, dnul Antal si ghici cine... Bogdan...multa lume.

Ah, si i20 arata foarte bine, pacat ca si costa (11750 :wacko: )

Vineri la ora 8 o să fiu şi eu în service.

Se va vor face două revizii într-una (7500km şi un an).

Cu uleiul fac eu cinste. :wink:

Intalnire mare azi in Expozitiei : dnul Nelu, Sorinelos, dnul Antal si ghici cine... Bogdan...multa lume.

...si ati pus`o de un gratar ????? :laugh:

am fost si eu ieri ...... si azi ... si maine (din pacate )

intalnit doar cei ai casei.

Edited by aditzu

Maine pe la 9:00 - 9:30 cred ca voi fi si eu prin zona. Merg la Allianz (B-dul Expozitiei) pentru constatare. Poate trec si prin service. Zic si eu, ca nu stiu cum merg "treburili" astea cu CASCO :wall:

Aztec ai de stat la asigurari deci........fi dimineata acolo cand deschide.

Andreea super I20 eu m-am urcat in el, dar pe langa glumele baietilor din Club am avut parte de aceiasi gluma si in service:)))). Norocul vostru ca stiu de gluma :rifle::laugh:

Raluca

i20 arată bine dar portbagajul mic şi în spate....cam mic spaţiul. Plasticul de bord, volan si portiere nu mi-a plăcut, parcă este acelaşi plastic ca la Logan. Cam scumpă în situaţia economică actuală, cu atât mai mult cu cât există oferte mai bune la alte mărci.

Vineri la ora 8 o să fiu şi eu în service.

Se va vor face două revizii într-una (7500km şi un an).

Cu uleiul fac eu cinste. :wink:

Salut!

Gata, am fost pentru revizie.

Şi m-am întâlnit, cum altfel, cu Sorinelos şi Claudiu.

Respectele mele domnilor.

P.S. Până la urmă a făcut HAR-ul cinste cu uleiul, că io m-am răzgândit.

Azi l-am găsit prin Expoziţiei Romania :D pe Dl. Antal, Nelu, Sorinelos, Dan şi Aztec.

Salutări AGAIN.

Edited by Bog54

si nu v-a lasat nenea paznicu` s-o puneti d-un gratar? Cvorum aveati...

Apropo de cvorum, sunt de gasit miercuri la 10.30 in Expozitiei. Care bei o cafea neamule?

Vineri, 14.08, de la ora 14 (ajung mai devreme, insa) ma revizuiesc prin Expozitiei :fingerup:

Maine, 24.09, pe la pranz, again in Expozitiei (pentru: caraiala, harjiala, maraiala, sfaraiala... in zona volan) :angry:

Edited by BlueKing

Maine de la 8 dimineata la revizia de 30.000km (sau ce-a mai ramas din ea).

:fingerup: Sa ma asteeeeeeeeeeeeeeeepti! :drive:

Doamne fereste! I have a job! :D

Sper ca nu te-apuci sa-i spui D-lui Nelu sa ma tina cu masina acolo doar ca sa ne intalnim :p

Na ca ne si intalniram la Expozitiei. Am stat 4 ore pentru revizia de 30.000 km (fara filtru motorina si filtru aer) + test motor si inlocuit un bec. :angry:

Edited by Leonidas

Cum fara? Fara a le lor poate, ca fara in sensul "deloc", nu stiu cum ai fi obtinut stampila pe pasaport.

Nu frate, le-am schimbat acum 3 saptamani tot la Expozitie, la recomandarea lor.

Apropo, am avut ocazia sa asist la un "team huddle" (gasiti pe Wikipedia, daca este nevoie) unde moderator era D-l Nelu. Foarte interesant. Se vede ca practicile corporatiste au ajuns si la HMR. N-am stat sa vad daca se termina cu un "whoaaaaaaaaaaaaa, Hyundai!" :D Eu zic un BRAVO la faza asta! :fingerup:

Nu stiu daca folosesc si Visual Management cu metrici si toate cele. Ar fi chiar tare.

Salutam pe aceasta cale pe domnii Antal, Nelu si Sorinelos :fingerup: ... aaaa era sa uit... si pe Leonidas, care totusi m-a asteptat (baiat bun, deh)! :laugh:

Se aglomereaza in service :wacko: (in sensul ca erau la un moment dat ceva clienti...)

Team huddle, moderator, practici corporatiste... ce de termeni :wacko:

Eu ajung asta seara in (16:00) in Expozitiei pentru revizia de 45k. Cineva, careva p'acolo ???

Maine sunt de gasit In Expozitiei dupa orele 9.00, pentru schimb ulei si ITP. Care esti p-acolo si ai de gand sa dai o cafea...

dupa 10 io`s la job..vis a vis , poate mai scimbam o vorba :fingerup:

Maine sunt de gasit In Expozitiei dupa orele 9.00, pentru schimb ulei si ITP. Care esti p-acolo si ai de gand sa dai o cafea...

Pai stii ca automatul papa bacnotele si de-aia! =))