Jump to content
Comunitatea Hyundai din Romania
Mios

Intalniri HyundaiClub Ploiesti

Recommended Posts

Imi cer scuze pentru deschiderea unui nou topic, dar, locuiesc intr-un oras unde exista 2 dealeri Hyundai, si automat exista si multe Hyundai-uri pe strazi. Si o spun cu toata taria, pentru ca asa e...Toate bune pana aici...dar, din cati sunt pe strazi, niciodata, nici unul, nu a luat initiativa unei intalniri in Ploiesti. Tind sa cred ca o ora, maxim doua, nu inseamna o vesnicie, si, se poate organiza o intalnire la Sala Sporturilor, unde e destul spatiu, si liniste, ba chiar si o carciuma cu bere :laugh: . Bun, eu propun, sa ne intalnim sambata 26.04.2008, la Sala Sporturilor, la orele 11. Daca sunteti interesati, confirmati printr-un reply, indiferent ca sunteti din Ploiesti, Bucuresti, Buzau, Pitesti...etc.... :blush:

Pana acum numai cu RobyBoy m-am mai intalnit in Ploiesti...

Pana acum numai cu RobyBoy m-am mai intalnit in Ploiesti...

Poate ar trebui sa imparti fluturasi prin oras ca sa afle lumea. Eu am fost prin Ploiesti week-endul trecut si sigur am vazut destule Hyundai-uri ...

Sunt foarte multe hyundauri in Ploiesti.Chiar si negre.... :angry: ...dar nu avem "reclama" in Ploiesti.

Tre sa promovam si noi hyundaiclub.ro prin Ploiesti poate strangem mai multi proprietari de hyundai!

Sorry Mios....dar debea acum am vazut topicul!! si oricum eram la munci la ora 11!

Dat fiind faptul ca distanta dintre PLoiesti si Bucuresti este de doar 50 de km, poate va rupeti si voi putin timp sa veniti la marea confruntare cu Hyunrai Auto Romania din luna iunie, ce ziceti?

Da, cum am facut eu: am venit acum 11 ani din Ploiesti in Bucuresti si de atunci astept intalnirea :D Scuze, dar nu m-am putut abtine.

P.S. inca mai am buletin de si domiciliul in Ploiesti :p Da, si numarul la masina.

Edited by Leonidas

Maine sunt in ploiesti :fingerup:

LE: defapt azi pe la 08:00-09:00 pana mai tarziu ;)

Edited by XMihai

Salut baieti! ... scuze pentru intarzierea cu care scriu in acest topic, sunt din Ploiesti si sunt deschis unei intanliri si in Ploiesti, dupa cum Mios a propus, insa intru destul de rar pe forum. Am rugamintea ca atunci cand se stabileste ceva sa ma anuntati si pe mine pentru a fi prezent... gasiti in profilul meu id-ul de mess.. multumesc :bye:

Sunt N-spe sute de Hyundaiuri in Ploiesti, dar nimic...Hai ... e adevarat, nu am pretentia sa vina toti moshii...de peste 40 de ani la intalnire. Oricum sunt destui si pana in 40 de ani...dar ce sa ii faci...Hyundaistii nu sunt prea uniti se pare... Asa ca momentan raman la intalnirile cu baietii din celalalt club (NSL). Daca va hotarati si voi la ceva...announce me! Bafta! :fingerup:

.......toti moshii...de peste 40 de ani la intalnire. .......

Pacat ca gandesti asa. Poate ca nici nu ar mai trebui sa se numeasca HYUNDAI CLUB, mai degraba EMO CLUB, daca tot faci o triere.

Mios, am o intrebare pentru tine. Esti constient ca ai spus o prostie? Pana acum s-au propus separatisme pe baza de marimea masinii. acum vad ca se ia in calcul si varsta maxima. Te anunt ca nu-mi place ciorba de loboda. Oare voi fi exclus din acest club?

Relax Dannyboy , se referea probabil la cei din Ploiesti peste 40ani. ;));))

Iar pe Mios il anunt ca iantalnirea din Bucuresti de sambata s-a cam tinut cu mosii de "40" si "pe aproape". Te-ai pripit cu remarca asta , pe bune , cred ca realizezi si tu dar asta e ....porumbelul a zburat.

de curiozitate, am facut o cercetare si am constatat ca pe forum sunt inscrisi 61 de ,,nefericiti`` cu Hyundai din Ploiesti. Poate nu e o cifra mare, dar chiar pana acum nu s-a putut organiza si la voi o intalnire? Sa nu ma enervez, ca odata mi se taie ratiunea si in loc sa vin sambata la intalnire in Bucuresti, dau navala acolo, chit ca nu cunosc orasul. Si poate nu vin cu mana goala, mai iau si cativa hyundaisti locali cu mine, sa vedem si noi cam cum e viata p-acolo (si berea). :cheers::fingerup:

Nu te las singur .....stiu cat de cat orasul ....de la revizii :))

Daca au si micii buni, vin si eu, asa "batraneste" :)

Edited by Bog54

Bucuresteni, ce ziceti, sambata asta o facem la Ploiesti ??? :biggrin:

INTALNIREA, la ce va gandeati nebuanticilor :p :p

eu zic asa: sa stabileasca cei din Ploiesti daca doresc o intalnire sambata, dupa care sa posteze aici locul de intalnire si ora, precum si daca ne accepta la intalnirea lor. Ne-ar prinde bine tuturor o astfel de reuniune (parerea mea).

Salutari

La locul obisnuit la Polivalenta o sa vin sambata, ca de obicei, dar pana la Ploiesti, sambata dimineata dus si apoi dupa-amiaza intors, este exclus. Poate la iarna sau cand o sa fie mai racoare si circulatia mai lejera spre valea Prahovei.

Numai bine tuturor.

Da...imi cer mii de scuze pentru ce am zis...dar nu comparati oamenii "de peste 40 de ani" din Ploiesti cu cei din Bucuresti! E alta lume in Bucuresti! Propunerea ramane valabila, puteti veni de oriunde...ar fi super! Momentan masina mea e plecata cu tata in concediu...dar o sa vin cu cealalta, nu e asta o problema! Berea e buna, micii la fel...eu propun o intalnire HyundaiClub la Ploiesti! Ce ziceti ma ajutati?? Cu stima! :fingerup:

:applause::applause:

Bravo ! Ei bine pe aici mai sunt si oameni care recunosc cand gresesc ....

O sa incercam sa o facem la voi ...intalnirea !

Numai sa propuneti o locatie , ca doar stiti mai bine !

LOCATIA????? :(( :(( :(( si ora :rolleyes:

Edited by Bog54

Pai daca vin colegii din Bucuresti, eu zic sa ne intalnim in parcarea de la Hipodrom ( pentru ca este chiar la intrarea in Ploiesti, dinspre Bucuresti ), duminica pe la ora 11 sau 12...(supun ora la vot) :biggrin:. Acum depinde cum va convine cel mai mult! Bafta si numai bine!

pacat ca nu supui la vot si ziua. noi ne strangem sambata la orele 11.00. din pacate duminica plec cu familia. locatia ar fi foarte potrivita.

Duminica nu pot nici eu, aceleasi "evenimente" casnice. Sambata OK.

Si bine ar fi sa ne strangem mai multi. :drive:

Edited by Bog54

care doreste poate sa vina cu mine. ne intalnim si va da nenea cu titiu`.