Jump to content
Comunitatea Hyundai din Romania
Cristist50

Intalniri HyundaiClub Bucuresti

Recommended Posts

Eu s-ar putea sa vin =))

Cu berea lui Maxi, iese de o petrecere :D

S-ar putea sa vin si eu, dar nu promit, sa vad cum ma trezesc.

Rusinica ... si sambata asta si sambata viitoare =))

ma sambata viitoare aterizeaza avionu pe la 3 ... si nu cred ca mai gasesc pe nimeni atunci. :wink:

Nici eu nu apar vreo 2 sambete, aniversari/sarbatori... :blush:

PS: @eco_ionut - distractie placuta

ma sambata viitoare aterizeaza avionu pe la 3 ... si nu cred ca mai gasesc pe nimeni atunci. :wink:

Ba da, gasesti ... pe cei de la TaxiClub =))

in afara de sambata nu se poate si duminica pentru cei care nu pot sambata :dontknow: daca da !! super :fingerup: va rog sa ma anuntati si pe mine id meu de mess este,, mc_moshu,,

post-11867-1269637367_thumb.jpg

Edited by mc_moshu

slaba organizare....azi 3-4 membri

Azi, adica ieri... si ghici de ce se uita oltenii pe aici... ;)

RaZoR-07, cica ce faci intre 5 si 10 aprilie? :)

E trucata, la fel ca filmuletul in care Geoana topaia de bucurie ca a castigat alegerile =))

Mama, ce teapa mi-am luat! M-am dus ca prostu' in Polivalenta, in timp ce intalnirea de sambata a fost de fapt o iesire, "TOP SECRET" se pare...

Cred ca trebuie sa ma obisnuiesc cu ideea ca intalnirile de sambata pot sa ofere si altfel de surprize.

Nu a fost TOP SECRET, dar dacă nu ai mai ajuns pe la întâlniri. :))

Da da da.......

Banuiesc ca in Sambata Mare nu se tine intalnirea. Corect?

În fiecare Sâmbătă se ţine întâlnirea.

Acum depinde câţi pot veni.

Eu unul vin oricum, nu este nimeni, nu-i nimic, o iau ca pe o plimbare. :biggrin:

Da da da.......

Da, da Mihăiţă. S-a vorbit la întâlniri, de eveniment.

Totul a fost din scurt şi nu era timp de deschis liste şi pe urmă căutat locaţie, başca că aveam nevoie de răspunsuri concrete, nu cu: stai să văd dacă sunt liber, dacă am bani, dacă......

Dacă cineva crede că s-au făcut grupuleţe, atunci are dreptate. S-au făcut grupuri cu cei ce participă efectiv, la întâlnirile de Sâmbătă, la excursiiile organizate, fie la un grătar, fie de 2-3 zile, care şi-au luat materiale promoţionale, care au pus umărul efectiv la dezvoltarea acestei comunităţi.

În spatele monitorului poţi emite multe judecăţi....mai rămâne de stabilit dacă sunt şi de valoare.

Şi ca un exemplu...vezi topicul cu Intâlnirea naţională sau de ce nu...cel cu Sugestii şi Reclamaţii.

Edited by Bog54

În fiecare Sâmbătă se ţine întâlnirea.

Acum depinde câţi pot venii.

Bineinteles, depinde si UNDE!

Da, da Mihăiţă. S-a vorbit la întâlniri, de eveniment.

Totul a fost din scurt şi nu era timp [...]

Mi-ar fi placut totusi sa stiu ca aveti (ca si grup) alte planuri, sa stiu ca daca merg la intalnire ma pot trezi singur in parcare (norocul meu ca si-au mai luat 2-3 teapa asta).

Timp ar fi fost, dar daca pomeneati de iesire, fie si cu 1 minut inainte de plecare, n-ar mai fi fost secreta...

Ma uit peste posturile din urma si cel putin pentru mine capata un alt inteles...

Sâmbăta asta absent.

Asta aşa, informativ.

Eu s-ar putea sa vin =))

Cu berea lui Maxi, iese de o petrecere :D

Nici eu nu apar vreo 2 sambete, aniversari/sarbatori... :blush:

De ce oare am impresia ca am fost mintit (vorbesc doar in numele meu)?

Dacă cineva crede că s-au făcut grupuleţe, atunci are dreptate. S-au făcut grupuri cu cei ce participă efectiv, la întâlnirile de Sâmbătă, la excursiiile organizate, fie la un grătar, fie de 2-3 zile, care şi-au luat materiale promoţionale, care au pus umărul efectiv la dezvoltarea acestei comunităţi.

Atunci poate ar fi cazul sa se publice care sunt criteriile pentru acceptarea in acest grup. Asta daca mai sunt locuri libere. La un moment dat, am propus crearea unei sectiuni pentru userii care indeplinesc anumite criterii... Nu ma gandeam chiar la cele enumerate de tine dar se poate discuta si aranja cu adminul...

Şi încă ceva poze. FTP-ul este public, cine doreşte mai mult, poate vedea.

Am ratat (familia intreaga) multe iesiri, cele mai multe din motive financiare, insa am urmarit cu mult interes toate discutiile premergatoare, ne-am amuzat si enervat ca si cei implicati, ne-am bucurat pentru fiecare si am asteptat cu nerabdare pozele si impresiile de dupa. Bucuria celor care au participat a fost intotdeauna si bucuria noastra.

Imi cer scuze dar de data asta nu simt la fel.

Am vazut ca ai citat si postul meu. Am scris "s-ar putea" pentru ca nu eram hotarat incotro s-o iau. Dealtfel cred ca am fost chiar ultimul inscris pe lista pentru iesirea in aer liber.

Ideea este ca a fost ceva facut la foarte mare repezeala. Practic eu nici n-am avut timp de gandire prea mare dar nu regret ca am fost. Din contra, acum ma rog ca urmatoarea iesire sa nu fie cand o sa fiu plecat din tara. Bogdanelu', sper ca ai retinut :D

In legatura cu ce a scris andreiusca, chiar a fost o aniversare - ziua de nastere a unui coleg din grup.

Bineinteles, depinde si UNDE!

Relule chiar nu te înţeleg. În fiecare Sambata am venit si nu am avut pretentia să vina cineva. Am fost prezent din plăcere in speranţa că poate va veni

cineva. Mai mult de atât, tu nu ai mai fost prezent în ultimele luni, nu aveam de unde să ştiu că o să apari tocmai acum.

Mi-ar fi placut totusi sa stiu ca aveti (ca si grup) alte planuri, sa stiu ca daca merg la intalnire ma pot trezi singur in parcare (norocul meu ca si-au mai luat 2-3 teapa asta).

Timp ar fi fost, dar daca pomeneati de iesire, fie si cu 1 minut inainte de plecare, n-ar mai fi fost secreta...

Ma uit peste posturile din urma si cel putin pentru mine capata un alt inteles...

Teapă? Relule, altă dată am fost doar 2 la întâlniri şi nu s-a anunţat nici că vine şi nici că nu vine nimeni.

Vrei să-ţi spune de căte ori am fost doar 2? Vrei să îţi aduc aminte că am venit la Polivalentă şi nu era nimeni. Nu m-a deranjat. este normal, vine numai cine poate, când poate şi dacă îi face plăcere. Nu s-a ascuns nimic...dar ca să afirmi că ai fost minţit.....a vorbit cineva cu tine, ţi-a promis cineva altceva.....chiar nu te înţeleg.

Atunci poate ar fi cazul sa se publice care sunt criteriile pentru acceptarea in acest grup. Asta daca mai sunt locuri libere. La un moment dat, am propus crearea unei sectiuni pentru userii care indeplinesc anumite criterii... Nu ma gandeam chiar la cele enumerate de tine dar se poate discuta si aranja cu adminul...

Poate că ai înţeles greşit cu grupul. Grupul este format din toţi acei oameni care sunt serioşi, care au mai venit şi la întâlniri, care au participat la diferitele acţiuni, care fac sau au făcut câte ceva să mişte şandramua asta.

Am ratat (familia intreaga) multe iesiri, cele mai multe din motive financiare, insa am urmarit cu mult interes toate discutiile premergatoare, ne-am amuzat si enervat ca si cei implicati, ne-am bucurat pentru fiecare si am asteptat cu nerabdare pozele si impresiile de dupa. Bucuria celor care au participat a fost intotdeauna si bucuria noastra.

Imi cer scuze dar de data asta nu simt la fel.

Faptul că ai ratat ieşiri şi că poate le-au ratat şi alţii din motive obiective, nu a deranjat pe nimeni şi a fost de înţeles, ba chiar nici nu s-a mai adus în discuţie şi de fiecare dată când s-a mai organizat câte ceva, lista a ramas deschisa. Suntem oameni, ce naiba, intelegem situaţiile. Unii chiar nu au posibilitatea, fie fizică, fie financiară, dar asta nu înseamnă ca ceilalţi să se oprească.

Nu există un grup strict, ci doar cei care pot participa şi care nu aduc prejundicii de orice natură, celorlalţi.

Repet, timpul a fost scurt, liste nu se mai puteau face, locaţia punea presiune şi nu puteam să ne bazăm până aproape de ziua plecării, să aflăm dacă suntem sau nu toţi. Priveşte şi motivul financiar. Întotdeauna cineva a pierdut...şi mă opresc aici.

ANUNŢ

SÂMBĂTĂ NU MAI VIN

[quote name='Aztec' date='Mar 30 2010, 03:12 PM' post='100212

Asta daca mai sunt locuri libere.

Il cedez eu pe al meu, fara probleme.

Cred ca e de datoria mea sa fac putina lumina in acest "caz" si sa-mi recunosc in totalitate vina. Ei bine, eu am fost initiatoarea acestei excursii, pe care am vrut-o "privata", in scopul de a-mi sarbatori ziua numelui, la fel cum in excursia de la Siriu au fost altii sarbatoriti. Ca n-a iesit ceea ce mi-am dorit este cu totul altceva, excursia a ajuns sa fie una HyundaiClub din varii motive, independente de vointa mea.

La multi ani si multa, multa, multa sanatate. :blush:

Gata, acum ca s-a desecretizat scopul iesirii, am priceput si realizez ca reactia mea a fost total deplasata.

Imi cer mii de scuze si promit ca nu mai fac.

Se pare ca, cel putin in cazul meu, "criza varstei de mijloc" chiar a inceput imediat ce-am trecut de 40 ani! (se pot acorda circumstante atenuante pentru asta?) Consider subiectul inchis si cer iertare pentru offtopic.

PS. Se poate face curatenie!