Jump to content
Sign in to follow this  
james kilowatt

Kia Ceed 1.4 benzina 2007 101kkm

Recommended Posts

Posted (edited)

De vanzare, Kia ceed  Euro4, din august 2007. Insa fabricata in 2008, conform actelor oficiale eliberate de reprezentanta.  

Motor benzina, 1,4l/ 109 cp (toti prezenti la apel). In plus culoarea e  red mars (face minim cat o turbina twin scroll).

101.200KM. Reali. Sau complecsi, nu mai tin minte, trebuie sa intreb si eu mai sus. 

Alte barfe: 

-       Jante aluminiu (originale) pe 16"

-       Scaune incalzite fata

-       Cotiera centrala cu doua compartimente

-       Volan si schimbator de viteze, piele(sintetica), volan reglabil pe doua directii. 

-     Scaunul soferului reglabil pe inaltime si suport lombar

-     Tetiere fata active

-    Faruri de ceata 

Set pneuri de iarna Dunlop montate pe jante din aluminiu (nu foarte originale). 

Unic proprietar, pensionar insa un foarte credincios deci un cred ca a fost condusa doar la biserica. Insa chiar si asa, a fost ferita de accidente. 

ITP valabil pana in Octombrie 2021. Un are nici izolir lipit peste martorii de avarie, ca SH-urile din Jermania, si se ofera la cadou o clona ELM327 pentru diagnoza de baza.  Marketing pur, clona nefolosita, pentru ca masina asta un se strica niciodata deci n-o sa fie vreodata nevoie de ea. 

3500E negociabil, vizibila in Otopeni.

Alte barfe pe PM.

IMG_0482.JPG

IMG_0485.JPG

IMG_0483.JPG

IMG_0484.JPG

IMG_0487.JPG

IMG_0488.JPG

Edited by james kilowatt

Am uitat sa precizez, revizia e făcută recent și discurile, plăcuțele și bateria sunt schimbate în 2019. Cu unele noi adică, nu între ele :D

Bravo! Ai maritat.o repede.  

Posted (edited)

Preț rezonabil, un pic de noroc... Primul care a văzut-o și à încercat-o a luat-o. Și cred că a făcut o afacere buna, e o mașină reușită. 

Edited by james kilowatt