Jump to content
Claudiu

Intalniri in trafic

Recommended Posts

post-269-0-70504800-1388943378_thumb.jpg

Carrefour Sibiu, alaltaseara. O mare de masini, dar nu avea cum sa nu iasa in evidenta sticker-ul :)

P.S. Masina mea era si mai murdara, de inteles pentru aceste zile.

mama, dar ce numar curat ai, Adi :p

Salutare,

Scuze de offtopic, dar cum pot intra si eu in posesia unui astfel de sticker?

Multumesc.

Este Gaby B

Tot iti atrag Hyundaiurile privirea.

Îmi părea cunoscută maşina, după număr şi "burlanul" de eşapament.

Era o domnişoară la volan, fuma o ţigare, am văzut când am depăşit-o :)

Eh cu Hyundaiu am facut vreo 80 mii de km, cu BMW ul am doar 30 . Sunt curios totuşi cum e Genesis Coupe faţă de seria 3 ...

post-269-0-58428100-1396521044_thumb.jpg

Iata o masina de pe forum mult mai ingrijita ca a mea, desi nici eu nu pot spune ca nu as fi vrut.

HuuuuuoooOOOO @AveVICTOR :D

Are chiar si pleoape :rolleyes:

P.S. Ceea ce doar banuiam s-a adeverit: Elantra din susul paginii este sufletul intalnirii de la Paltinis, ocazie cu care m-am prins si care e nickname-ul ix20-ului de la Cluj si care a postat o idee mai jos :)

Doresc să salut și pe această cale colegul forumist cu Accent GL-xxx-MAC cu care m-am "întovărășit" azi, 4 mai, pe la Însurăței, cale de vreo 10 km. :rolleyes:

• Like 1

Salutari Fisman,

Placerea a fost de partea mea , din pacate ma duceam spre Bucuresti, mi-ar fi placut sa te insotesc pana la Constanta :)

:cheers:

Poate mai la vară, să se încălzească apa mării ...:)

Salutare.

Salut Relu / Aztec :) . Imi cer scuze si aici pentru neatentie in trafic, dar eram cu atentia maxima la cum sa abordez un crater plus ca urma sa fac si niste manevre mai neortodoxe in trafic, asa ca ti-am vazut numarul doar in retrovizoare...

• Like 1

Salutari colegului Aztec vazut zilele trecute pe Cantemir si colegului BxxMYP vazut acum in zona pietei victoriei.

• Like 1

O noua marca s-a lansat de curand pe strazile patriei, probabil sub patent chinezesc. Doar sigla mai aduce cu o binecunoscuta marca coreeana, dar in rest este cu totul altceva :) Salutam pe aceasta cale!

HyundSyr.jpg

Ce poze's ma, astea? Si asta si cealalta, cu tancu'. :oh_go_on:

Ia-ti si tu un aifon sa faci poze ca lumea. :)

Ce masina era, pana la urma?

Cica "salutam pe aceasta cale". In direct de ce nu l-ai salutat? Te temeai ca iti raspune la salut cu kalasnikovu' pe geam?

Edited by BlueKing

Cum ce poze sunt astea ? Pai cum sa-ti explic eu, incearca sa faci poza cu zoom in urcare pe pod si vezi daca iti iese mai bine :) Marca masinii este evidenta, desi am zis ca suspectez o chinezarie ca doar ei pot face duplicate ale marcilor celebra si rebrand-ui ca sa incurce lumea. Din acest motiv nu prea am stiut cum sa il salut, pentru ca nu stiu chineza, nici araba iar presupunerea ca la volan ar fi un roman sau bulgar nu prea statea in picioare.

PS: Tancul era romanesc 100% ... Pe-ala nu aveam cum sa il salut pentru ca nu m-ar fi vazut oricum si preferam sa tin distanta pentru ca sincer lanturile cu care era securizat atelajul mi se pareau mai degraba utile unei biciclete ... O fi fost de vina pixalu' albastru ...

Intalnit astazi cu un i30 gri la giratoriu de la intrarea in Eforie Nord. Am vazut sticker-ul dupa ce a trecut de mine.

bscap0000.jpg

Edited by Dino

Salutam pe @Aditzu, al carui nou "BAA" a fost zarit in mirobolantul cartier. Ca o sugestie, incearca sa parchezi intr-o zona mai sigura, caci e pacat de vopseaua aia frumoasa sa ti-o ia RATB-ul cand ia curba. :bye:

salutam salutam......la 1 noaptea e ffffff bun locul ala de parcare :D

"87 TDK" nu cumva ne-am intalnit astazi pe la universitate si nu am stiut cum sa reactionam ?

:)

Salutari "IF __ ADS" :bye: Ca si Aditzu suntem vecini de cartier.

Busted...

ZzSQD2U.jpg

Cam neortodoxa parcarea. :)

Salutari pe aceasta cale.

Edited by sisica

Care ai Accent cu KSI la numar? Fusesi vazut ieri pe la 16:30 in parcare la Oriflame. Salutari!