Jump to content
Comunitatea Hyundai din Romania
Claudiu

Intalniri in trafic

Recommended Posts

Azi pe la 16:00 - 16:30 m-am intalnit un un accent verde nr de calarasi (parca) FAB,nu a reactionat la claxon si nici cand m-am bagat in fata lui nu cred ca a vazut sticker-ul. Si tot pe la aceasi ora era i30-ul lui KAO parcat pe soseaua pantelimon (intre spital si cora) .

Salutari pe aceasta cale.

Acolo lucreaza Laur, si azi iulica a fost la el:-)

am vazut azi i30 cu numarul CL08NTZ la McDonalds vizavi de Liberty Center :fingerup:

O sa il vezi acolo in fiecare saptamana de luni pana vineri intre orele 09:00-17:00 :)) Lucrez in Electromagnetica si folosesc ilegal parcarea de la Mc in care am voie sa stationez doar 2 ore :D

cred ca e stanley

Seamănă, dar nu răsare. Eu mi-s WUD (chiar dacă nu se vede în poză).

Intalnirile la cumparaturi in Super-Market se pun :D

Atunci m-am intalnit in seara asta cu nenea Aztec, care inca incearca sa particip si eu sambata la intalnire, dar din pacate nu pot :((

La plecarea din C-ta catre Medgidia am in tanit una bucat Aztec cu care am mers o buna bucata de drum, si pe care dupa ce l-am depasit. Dupa ce am ajuns in Medgidia, spre surprinderea mea il vad in prin oras, dar nu stiu unde mergea.

Ia zi bre Azte-ule ce cautai prin Medgidia si unde mergeai?

Atunci o fi "Mascota" ?

nu e Mascota eu nu il am pe geam lipit :p

Edited by mirabela_maftei

Ah da, sa`mi fie rusine, uite ca`l ai si la avatar, se vede ca nu`i pe geam...

a aparut o poza mai clara :rolleyes:

hc.jpg

danyel_pyf seara de marti, orele 21 in zona Real Vitan... de fapt chiar pe strada mea, de fapt s-a bagat chiar in zona unde am eu parcata masina (implicit a intrat si pe interzis)!

Baaaaaaaai, ai intrat pe interzis =)) in zona aceea suntem doar cateva masini, ce naiba cautai tu acolo, te-a dus gps-ul eronat? :))

B 09 DNK ... nu este nici o confuzie :fingerup:

Edited by BlueKing

Off topic:

Pe mine m-a dus GPS-ul la "Castelul fermecat" din Parcul Romanescu din Craiova bagandu-ma pe o strada infundata. La capatul ei cucoana imi zice: ati ajuns la destinatie. Belim ochii: in fata noastra ditai cimitiru' =))

Deci se poate :D

Am trecut per pedes prin cimitir (moarte clinica ? :devil:) si intr-adevar am dat de Castelul Fermecat.

Nu faceti ca noi, nu aveti incredere oarba in tanti din GPS. Va poate duce la... pierzanie ;))

:drive:

Salutam posesorul de accent alb cu geamuri fumurii si nr de leasing ce se deplasa ieri pe A2. Te-am depasit si facut semn cu avariile, dar nu cred ca te-ai prins :)

Salutam una bucata Acc3nt cu okelari de soare calare pe una bucata Hypo cu pleoape de autocolant pe la Grozavesti azi la 11AM ... Am "aruncat" c`o salba de claxoane da` nimic dom`ne desi avea geamu` deskis ... Cred ca urlau "muzicile" ...

Edited by T3RR4TR0N

Salutam ;) salutam :D

1 Urlau muzicilie pe VibeFM

2 Eram suparat pe ala cu sFabia din fata mea ca n-a dat nici un semnal de stanga/dreapta de la Bd Timisoara pana sus pe pod.

3 Nu bag in seama nemu' lu' manivela care sa trezit cu mana infipta in "claxon" :devil:

Flash`urile nu le`ai fi vazut pentru ca eu eram pe splai ... perpendicular pe traiectoria ta ... deci singura sansa au fost cateva click`uri de claxon ... nici mie nu`mi plac cei carora li se lipeste mana de claxon si trantesc cate unu d`ala de 10-15 secunde de`ti vine sa`i umpli frigideru` si lui si lu` ma`sa :))

danyel_pyf seara de marti, orele 21 in zona Real Vitan... de fapt chiar pe strada mea, de fapt s-a bagat chiar in zona unde am eu parcata masina (implicit a intrat si pe interzis)!

Baaaaaaaai, ai intrat pe interzis =)) in zona aceea suntem doar cateva masini, ce naiba cautai tu acolo, te-a dus gps-ul eronat? :))

B 09 DNK ... nu este nici o confuzie :fingerup:

eram cu treaba in zona ;)) salutare :cool: dar unde erai mai exact ca nu te-am zarit ;))

ps: voi trece des de azi pe strada aia

Te insori prin zona? :))

Te intelegem... sunt fete frumoase pe aici ;)) !

Eu eram pe strada!

nu ma insor dar am un baiat important pt mine in zona :devil: :devil: :devil:

pe la 19:20 la Policolor, 2 bucati i10 rosu care faceau "trenuletul", unu cu barile vopsite si sticker :wub: , celalalt fara bari vopsite si fara sticker, amandoi colegi la MRD

Edited by bradone

una bucata femeie si una bucata baiet vazut si de marius,colegul apare saptamana viitoare la intalnire si el :fingerup:

Cine era astazi in fata la mag. Unirii, cu un Accent LC (bleu cu jante si sticker)? Te-am claxonat, dar nu cred ca ai bagat de seama :drive: