Jump to content
danchitu86

Noul Tucson - Navigatie Android

17 members have voted

1. 1. Care navigatie ar fi preferata voastra?

• Originala (generatia 2015-2017.11)
      7
    • Android 8"
      2
    • Android 10"
      9

Recommended Posts

Pei hartile sunt pentru ambele din ce am citit.

Hartile poate, dar eu ziceau de .exe care sa te lasa sa umbli in sistemul de operare. La modelul nou "pauza de masa" ca nu se poate.

On 1/26/2019 at 2:47 PM, New York said:

Poate le ceri celor de la reprezentanta si ultimul update pe 2019, 20.183 pt soft si D.E2 pt hărți. ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Salutare,

am o intrebare legata de blue link conection. Mie nu imi apare in meniul computerului de bord (masina este din 2019 - modelul nou). Ce trebuie sa fac, sa fac un update la soft?

La modelul 2017 mi-am facut update la harti singur. Pe grupul de facebook italian dedicat Hyundai Tucson a publicat un nene update-urile si lasa la voia oricui sa doneze ceva pt efort. 

Procedura e relativ simpla: descarcat noua versiune de soft si noile harti, se pun pe un stick si le ia automat (fara sa intri in windows). atentie sa nu descarcati doar hartile ca nu merg fara update de soft.

PS: necesita niste cunostinte de italiana

PS2: m-am lasat balta cu reprezentantele. Am intrebat de vreo 3 ori de cand am luat masina si mi-au zis ca inca nu au primit nici un update... in 3 ani... 

Salut, 

BlueLink nu este disponibil in Romania - am inteles ca ar trebui un modul GSM codat hardware cu SIM din fabrica care se leaga la serverele Hyundai si pe acolo se face controlul de la distanta. 

@__Sly__ poti te rog sa imi dai si mie link-ul de pe grupul de facebook Italia cu update-urile? 

Multumesc frumos, insa trebuie cont de facebook sa il accesez si nu am - s-ar putea link-urile de pe web (daca bineinteles exista / sunt pe web)? 

8 hours ago, __Sly__ said:

La modelul 2017 mi-am facut update la harti singur. Pe grupul de facebook italian dedicat Hyundai Tucson a publicat un nene update-urile si lasa la voia oricui sa doneze ceva pt efort. 

Procedura e relativ simpla: descarcat noua versiune de soft si noile harti, se pun pe un stick si le ia automat (fara sa intri in windows). atentie sa nu descarcati doar hartile ca nu merg fara update de soft.

PS: necesita niste cunostinte de italiana

PS2: m-am lasat balta cu reprezentantele. Am intrebat de vreo 3 ori de cand am luat masina si mi-au zis ca inca nu au primit nici un update... in 3 ani... 

Ce versiune ai acum hardti si software? Si eu tot astept sa apara versiunea din 2020. Ultima e aparuta prin feb 2019.

salutare!

stie cineva cum putem reda fisiere video pe navigatia originala de la Tucson Facelift 2019?