Jump to content
Comunitatea Hyundai din Romania
Candyy

Propunere intalnire aniversara 2018

Recommended Posts

Intalnire 2011: :wub:

Intalnire 2012: checked!

Intalnire 2013: :abxe:

Intalnire 2014: :banana:

Intalnire 2015: checked!

Intalnire 2016: :drive:

Intalnire 2017: checked!

Intalnire 2018: :dontknow:

So, unde si cand ?

Martie? Aprilie?

Ramanem la Paulesti? Mai facem o incercare cu alta locatie?

Sariti cu idei!

• Like 1

Salut tuturor. As vrea sa vin si eu la o intalnire dar ceva mai aproape, Sunt destul de multi cei care au Hyundai prin Ardeal. Sa fie undeva pe la mijlocul drumului eventual.

BRASOV .....RASNOV......BRAN ...............zona este destul de mare si cazare diversificata

Salut! :D

Daca se face anul asta, ma bag si eu ( in special daca este pana in 250-300 km de bucuresti :D )

p.s. Rasnov/Bran/ Cheile Gr. suna frumos :)

• Like 1

De ce nu incercati si o intalnire de 2-3 zile (vineri-duminica), cum au alte forumuri? Asa, ar deveni poate mai atractiv si pt unii din locatii ceva mai indepartate. Zic si eu...

Sustin si eu ideea pentru o intalnire de week (vineri-duminica), am participat la o intalnire Citroen, la mai multe Peugeot (unde m-am si ocupat de organizare), iar ca locatii centrale : https://www.facebook.com/Complexturisticinexdor/ sau http://www.maridor.ro/

Alte locatii unde am mai fost : Durau, Paltinis de Sibiu, Sambata de Sus.

Edited by basti77

O idee forte buna Paltinis mai ales ca acuma este destul de liniste pe acolo.

eu pe 5, 12 si 20 Mai sunt ocupat, ar mai ramane 26-27 liber.

12 mai este sambata, parcarea o fie cam plina.

Nu este nici o problema ca intalnirea sa fie in alta locatie in Rasnov, dar ma gandeam ca multa lume stie cetatea si ar fi un punct de intalnire mai cunoscut. Oricum si in alta parte e bine.

• Like 1

Paulesti ar cam fi pe la mijlocul distantei pentru participantii de la precedentele editii si chiar pentru cei care au scris pe acest topic :)

Locatia de la Brasov nu m-ar impresiona deloc pentru ca o vizitez in fiecare zi :p Seamana cu vizita la seful meu de la munca ;))

Eu sincer mi-as dori :drive: , iar Hyundai-ul un pic de consum... extraurban. Stiu ! Pentru asta as putea sa ajung la Brasov ocolind prin... Paulesti :D

Daca ramanem pe Prahova poate ar fi interesanta gradina zoogica din Bucov. La intrare ar fi parcarea generoasa, dar nu stiu unde am gasi cafeaua + "accesoriile". In schimb le-ar capta atentia celor mici pentru ca parintii sa se poata desfasura in voie :)

In principiu as putea in orice sambata, iar locatia doar sa fie.

La Bucov în weekend parcarea e generoasa dar plina. Cozile ajung pana la ieșirea din parc. Este drept ai unde sa bei un cico. La Paulesti în zona Pădurea Verde este ok. Ai unde sa parchezi sa bei ceva.

Problema ar fi DN1 si cu totii stim cum se circula pe aici. Si mai ales ca va fi sfarsit de saptamana. Nu ma deranjeaza distanta dar nu stiu cum o sa stam cu nervii in traficul ala.

Pai sa știi ca e problema cu DN1 și in sens invers, de la ardeleni la prahoveni.

Eu nu prea am inteles, doriti sa o faceti de 1 zi sau de un 1 week (vineri-duminica) ?