Jump to content
Licsandru Andrei

Accesori tucson 2015

Recommended Posts

Unde as putea găsi și eu accesoriile de origine de la noul tucson dar sa fie și preturile trecute ca ce am găsit arata codurile și atât????

Trimis de pe al meu SM-G903F folosind Tapatalk

Vezi si tu codurile pe unde le-ai gasit sau pe site-ul Mobis, apoi le cauti pe ebay sa vezi pretul :D

Vreau sa va intreb daca a montat cineva iluminare pedalier si unde si cum arata ? Se aprind simultan cu farurile sau separat? Ceva detalii daca aveti.

ms

Partial da, ca de la o varsta nu mai vezi bine ...dar de fapt imi place cum arata

Vreau sa va intreb daca a montat cineva iluminare pedalier si unde si cum arata ?

Mă gândeam și eu la așa ceva dar cred că se văd mai bine toate mizeriile de pe covorașe. Poate mă înșel sau poate trebuie astfel să fac mai des curățenie. :laugh:

Are cineva cunoștințe în legătură cu o cutie portbagaj care să se potrivească la Tucson? A cumpărat careva așa ceva?

Eu am găsit asta dar nu e încă disponibilă în zona mea.

Are cineva cunoștințe în legătură cu o cutie portbagaj care să se potrivească la Tucson? A cumpărat careva așa ceva?

Eu am găsit asta dar nu e încă disponibilă în zona mea.

Ti-as spune sa te duci la dealeri, dar e posibil sa coste cat nu face. Vezi ca sigur gasesti la Thule fie dedicata fie universala, de diverse marimi. Parerea mea este ca barele trebuie sa fie dedicate, pentru a nu se intampla ceva. Eu am avut bare de la Thule si cutie universala pe primul tucson si a mers foarte ok.

Am eu de vanzare daca intereseaza pe cineva.

Am luat-o pentru carut si patut la copil iar acum nu o mai folosesc.

Este varianta de 400L.

Aici detalii.

post-64460-0-11798500-1550129410_thumb.jpg

post-64460-0-81111200-1550129418_thumb.jpg

Am eu de vanzare daca intereseaza pe cineva.

Am luat-o pentru carut si patut la copil iar acum nu o mai folosesc.

Este varianta de 400L.

Aici detalii.

Mamaa… ce zgarieturi pe barele masinii… :_sad:

• Like 1

Recomand Thule , este un model pe 3 dimensiuni, cea de 1,80 m vine perfect , are 450 L, super încăpătoare, deschidere ambele părți , iar pretul este decent 2100 ron.

Salut gașcă!

Sunt si eu in cautare de bare transversale, de preferat dedicate pentru Tucson 2015>.
M-ar ajuta cateva recomandari.
Multumesc

Cand am intrebat eu in ianuarie, am primit oferta la 400 de lei de la Cruz.

oferta Cruz.jpeg

Salut, 

Am de vanzare urmatoarele accesorii tuning pentru Tucson 2015-2020

1. Set  2 Cilindri/ 2Actuatori de actionare/sustinere a capotei motorului Tucson 2015-2020 (foto 1 si foto 2) (inlocuiesc tija metalica rigida a capotei motorului)/Front Engine Cover Support Rod Hydraulic Hood Strut For Hyundai Tucson 2015-2020 = 50 USD;

2. Praguri laterale suplimentare  Tucson  2015-2019, kit montaj complet (foto 3)/Tucson 2015-2019 running board side step nerf bar pedal = 350 USD;

3. Deflector capota motor Tucson 2015-2020 pentru pentru protectie capota motor si parbriz contra impact insecte si pietricele de pe drum (foto 4) = 75 USD;

4. Set Ornamente Inox eleron haion Tucson 2015-2020 (foto 5) = 25 USD;

5. set ornamente inox stergator luneta Tucson 2015-2020 (foto 6) = 25 USD;

6. Set ornamente cromate cochilii oglinzi laterale Tucson 2015-2020 (foto 7) = 30 USD;

7. Ornamente inox protectie bara spate + prag portbagaj Tucson 2015-2020 (foto 8)/Tucson tail rear door plate bumper cover sill trim bar =175 USD.

email: bogdan.costel @yahoo.com 

Picture1.png

Picture2.png

Picture3.png

Picture4.png

Picture5.png

Picture6.png

Picture8.png

Picture9.png

On 3/19/2020 at 4:51 PM, RomanuX said:

@mosbabacu multumesc moșule

Aveti idee daca barele de pe Audi Q5 1847931801( https://www.ebay.com/p/1847931801 ) se potrivesc pe Tucsonul nostru?

UPDATE: am testat si nu se potrivesc, distanta dintre nituri este mai mica si una din parti are 3 nituri in loc de 2.

Salut

As vrea sa iau un suport ptr 4 biciclete și as vrea sa aflu de la cei care au asa ceva cum e mai ok, pe plafon sau cu cui de remorca? 

Salut.

Dilema asta am avut-o si eu, dar am rezolvat-o altfel.

Nu stiu cat te ajuta, depinde de cat de des transporti bicicletele.

Eu le car cam ocazional, asa ca am cumparat de undeva din spatele liceului Sincai un suport de portbagaj pt 3 biciclete, a fost cam 600 lei, si pe a patra o bag in masina.

Pe plafon sunt cam complicat de urcat, iar pt carlig am considerat ca nu merita investitia.

Eu mi-am luat suport 2 biciclete pentru carlig, Thule Xpress 970. Am prins oferta la Altex la 262.43lei

7711577326-suport-biciclete_bedcf505.jpg