Jump to content
Candyy

Propunere intalnire aniversara 2017

Recommended Posts

Da dragilor, da!

S-a consumat si cea de a 10 intalnire aniversara a Hyundaiclub.ro, asta daca am numarat eu bine!

(Poze n-am reusit sa atasez, asa ca ... wetrasfer)

https://we.tl/i53GoNJIN9

S-auzim doar de bine!

PS Chiar speram sa ne faca Sefu o surpriza :wink:

Adrian stiam ce fel de om esti, dar sa si primesti diploma ??? =))

Multumiri celor care au participat la Paulesti, chiar daca sarbatoritele au fost masinile noastre :)

Fiecare si-a pregatit masina dupa cum a putut. De exemplu Cosmin si-a "imbracat" Accent-ul in i40 cw :

post-269-0-12975100-1494323924_thumb.jpg

Eu doar i-am spalat "imbracamintea" pe la Sinaia :D :

post-269-0-52122800-1494324391_thumb.jpg

Nu știu dacă va citi cineva această postare , însă dacă o va face , aș dori să întreb , noi ăștia ,, de la țară ,, ( adică de la Tulcea ) am putea să ne facem prin Hyundai Club un club la noi care să se numească HC Tulcea pe facebook ? Și dacă da , cum să procedez să nu fac cine știe ce prostii ? Mulțumesc anticipat . P.S. există pentru membri ceva abțipilduri care să ateste calitatea de membru ? Mulțumesc din nou .

Daca o vei scrie in modul italic, te asigur ca nu o va citi multa lume. Daca doriti sa mariti comunitatea Hyundai Club, ati putea incepe prin a deschide un topic in cadrul sectiunii de intalniri locale, daca nu cumva este deja. Daca vrei pe alte retele sociale, sunteti liberi sa faceti ce doriti, cum doriti, etc, insa am aprecia un link catre acest forum. Pentru sticker "Hyundai club" era parca pe undeva facut, mai cauta pe forum - chiar nu gasesc acum, dar stiu ca este pe undeva. Bafta

• Like 1