Jump to content
Comunitatea Hyundai din Romania
horiailie

Intalnire Paulesti-Prahova 2014

Recommended Posts

Dragi colegi, dragi forumisti, dragi posesori de Hyundai si pasionati de masini,

In 2011 intalnirea de la Paulesti s-a dorit a fi intalnirea aniversara "5 Ani de Hyundaiclub.ro".

In 2012 intalnirea de la Paulesti s-a chemat Intalnire Nationala - Paulesti editia VI.

In 2013 intalnirea s-a dorit a fi o reuniune modesta, organizata intr-un timp extrem de scurt.

Anul acesta va convoc din nou la o intalnire care se poate numi, cum vreti voi: "7 ani de forum" sau "intalnirea traditionala de la Paulesti" sau etc.

Prin urmare, 15.03.2014 - Restaurant Regina Noptii - Paulesti - Prahova, ora 11.00 - sunteti asteptati la o discutie, la o poveste, la o cafea, la petrecut ceva timp impreuna.

Pentru a nu exista confuzii, tin sa mentionez ca nu vor fi prezenti cei de la Hyundai Auto Romania, nici reprezentanti ai service-urilor si nici alti reprezentanti oficiali Hyundai in Romania. Nu vor fi premii, nu vor fi concursuri ci vom fi doar noi, cei care ne bucuram zilnic de masinile noastre Hyundai.

Va multumesc si va astept cu mare drag!

Sigur. E o idee buna. Sper sa ne adunam cativa. De fapt cu siguranta ne vom aduna. Personal as prefera pe data de 22... ceva de genul...

Si eu vin.

Fac cinste cu niste gudroane de pe toba de esapament ;)) Le-am adunat de peste iarna...

• Like 1

Doar 3 insi pana acum !?

Ca nou posesor de Hyundai,mai exact de 3 luni,daca timpul imi va permite ma voi alatura voua.

nu am fost niciodata pina acum,sper ca voi fi alaturi de voi

Dragii mei, va salut initiativa si ca posesor de Hyundai nu pot sa nu va promovez. Din pacate nu pot ajunge la intalnire fiind foarte ocupat in aceasta perioada iar distanta este si ea un factor care nu imi permite sa ajung. Nu imi ramane decat sa va urez bafta la intalnire si pe viitor cat mai multe.

http://www.eblogauto.info/2014/03/posesorii-de-modele-hyundai-isi-dau.html

Consider o initiativa buna si accesibila pentru cei care sunt din judetele invecinate. Sincer nu cunosc locatia si frumusetea zonei. Poate primesc detalii (harta cu locatia) de la cei de pe forum care au mai fost in anii precedenti. Daca voi fi liber voi fi prezent, dar nu pot sti decat cu trei zile inainte. Distractie placuta si vreme insorita!

Dar de ce nu in Bucuresti?

Pt ca le-ar fi mai greu sa ajunga celor din Brasov, de exemplu.

In Bucuresti exista intalnire, in fiecare sambata, la Polivalenta.

Multumesc pentru invitatie, dar in momentul de fata locuiesc in Austria si mi-ar fi destul de greu sa ajung, chiar si pana la Paulesti.

Ca posesor de Santa Fe ce sunt, va invit cand aveti drum prin Austria, la pensiunea mea din Parndorf, www.cazare-pensiune-parndorf.ro, pozitionata la doar 900 de metri de autostrada A4 pe drumul spre Viena.

Sunt sigur ca la un pahar de vin de Burgenland vom gasi destule lucruri de impartasit despre masinile noastre si nu numai...

Edited by Parndorf
  • Like 1

sper sa ajung si eu.

Consider o initiativa buna si accesibila pentru cei care sunt din judetele invecinate. Sincer nu cunosc locatia si frumusetea zonei. Poate primesc detalii (harta cu locatia) de la cei de pe forum care au mai fost in anii precedenti. Daca voi fi liber voi fi prezent, dar nu pot sti decat cu trei zile inainte. Distractie placuta si vreme insorita!

Salut. Cum vii dinspre Targoviste,intrii pe varianta si mergi spre Brasov. La 1km dupa Metro se face un drum in dreapta printr-o padure,drum care te duce direct in parcarea restaurantului.

Sper sa ajung si eu :)

Intalnirea se tine la Paulesti pentru ca acolo s-a tinut cativa ani la rand si incercam sa pastram traditia (martie - Paulesti).

Un alt motiv este acela ca s-a mai incercat organizarea de intalniri si in alte locatii in tara, sa zicem central, dar concentratia de utilizatori prezenti tinde sa fi mai mare in preajma Bucurestiului.

S-a incercat realizarea si a altor intalniri nationale la Constanta (iulie) si Brasov (septembrie) insa doar cea de la Constanta se mai tine.

• Like 1

Noi suntem prezenti 100% :) Facem lista ? Stabilim la ce ora ne intalnim ?

Din pacate eu trebuie sa vin cu sotia :sad:

Nu am cu cine sa o las acasa ;))

• Like 1

Pai la 11 parca scria si in mass.

Pai da... la 11 la restaurant... dar in anii trecuti ne-am intalnit (cei din bucuresti) in parcare la ikea in jurul orei 8

Vin si eu ca abia asteptam iesirea de anul asta :laugh:

Cat mi-am dorit si eu sa ajung la o intalnire de 6 ani de cand am Hyundai, dar n-am reusit niciodata :( Iar sambata, ironic, chiar am drum incolo, plec de la Cluj spre Constanta, insa plec din Cluj abia pe la 13-14, asa ca pana ajung eu la Paulesti pe seara, voi va veti fi risipit de mult :( Distractie placuta !

Mutumim :)

BUNule Sebi in cazul asta putem face o excursie in 3 masini de la Brasov. Doar sa ne scrie Horia ora de start. Locatia, ca si altadata, OMV-ul de la Darste.

De la Paulesti eu si cu Horia o sa dam o fuga pana in Bucuresti. Trebuie sa-si ia sotia de la airport si merg si eu cu nevastu-meu ca sa-i facem galerie. Sau sa-i furam bagajele :D

• Like 1