Jump to content
Candyy

Intalnire aniversara - editia 2013 - Sibiu, (12), 13, 14 Aprilie

Recommended Posts

La ora aia eu sunt inca la munca!

De asta eu zic ca ar fi bine sa punem capitala regiunii la Brasov, nu la Sibiu ;))

L.E.

@Terra sa stii ca fug nesperat de bine la cele 80+ kg pe cap de vita furajata. Asa ca tie iti las ultima felie :D

Edited by flomar

eu am sa fiu la pensiunea Marcu maine incepand cu ora 17:00.

ne vedem acolo!

Nu crezi ca e mai bine sa ne astepti in Sibiu (pe mine, Dino, CristiCRS si BlueLion) si sa mergem impreuna catre Rasinari?

Nu de alta dar s`ar putea sa stai prea mult timp singur/degeaba pe acolo daca te duci asa devreme...

Lasa`mi nr`ul tau de tel. si te sunam cand plecam din Rm. Valcea catre Sibiu.

Cautand pe Gugal imagini cu sigla Hyundai iaca ce-mi da printre rezultate:

post-269-089274900 1365712607_thumb.jpg

O fi stiind ca venim la Sibiu? ;))

O surpriza mi-a picat: @MariO.BV nu poate veni la Sibiu pentru ca e bugetar ca si nevasta-mea. Maine ei recupereaza ca sa fie liberi de 1 Mai.

Huuuuooo000OOO bugetarii !!! Pentru liberele de 1 Mai :D

Dar si pentru ca trebuie sa-i subventionez din salariul meu :p

Asteptandu-l pe amicul TERRA cu care ne intalnim in Valcea... facem reclama forumului si socializam cu alti colegi (in cazul de fata VL-??-NVF) :fingerup:

Noi am ajuns. E mai complicat de ajuns ca se lucreaza la drumul principal dar daca tineti pe GPS strada barcianu o sa ajungeti la drumul asfaltat si chiar acolo pe stanga este pensiunea rosie si intrati cu masina in curte.

E la intersectia strazilor Andrei Saguna cu Barcianu.

Distractie maxima va doreste intregul trib aztec! :cheers:

La intrare in Rasinari luati-o pe strada din dreapta.

Asteptandu-l pe amicul TERRA cu care ne intalnim in Valcea... facem reclama forumului si socializam cu alti colegi (in cazul de fata VL-??-NVF) :fingerup:

Salutare Blue Lion, eu sunt baiatul care te-a salutat in Ramnicu Valcea. :biggrin:

Poate dau si eu o fuga maine la Sibiu, dar nu promit nimic... Oricum...

DISTRACTIE PLACUTA BAIETI & FETE, DOAMNE SI DOMNISOARE !!!

Edited by diaconescubogdan

Noi am ajuns. E mai complicat de ajuns ca se lucreaza la drumul principal ...

Pai atunci eu nu mai vin. Trimit tortul prin curier, iar voi puneti pe o caseta "La Multi Ani"-ul si dati-i-o curierului. :D

Brasov-ul, din motive obiective, ajunge pe la 12:30-13:00 :)

Guess Who? Oare prieten_cu_mine? Te asteptam ;)

P.S. De mult nu am mai fost asa fericit precum acum o jumatate de ora. Asta pentru ca mi-am pregatit un CD cu muzica pentru sufletul meu pe care abia astept sa o ascult pe drum in masina mult visata acum cativa ani si pe care o iubesc in continuare. Am spalat-o, i-am pus pe fatza botosheii de vara, iar maine-i dau jaratec :)

Bine c`ai spalat`o ca sa nu curga noroiul siroaie de pe ea prin ploaia de maine de prin Sibiu...

Daca vremea va tine cu noi va asteptam in jurul orei 12 in parcarea din spatele teatrului national Radu Stanca situata chiar vizavi de parcarea din fata hotelului Continental Forum.

Este valabul pentru toata lumea care ar dori sa participe la intalnirea anuala.

Buna dimineata.

Dupa lupte seculare (cu niste mici si bere) care au durat pana dupa miezul noptii... Ne`am trezit si noi (mai mult eu)...

In continuare ii asteptam pe cei cu care trebuie sa ne vedem azi :drive::fingerup:

post-3761-032770400 1365826907_thumb.jpg

Mai e loc de un accent de VL pe acolo ?! :biggrin:

edit: Cum as putea sa iau legatura cu domnul Dino ?!

Edited by diaconescubogdan

Am ramas in parcarea de vizavi de hotelul Continenatl Forum. E vorba de parcarea publica cu taxa (1 leu ora). Daca mai ajungeti si nu ne gasiti ma puteti suna la 0723932283.

Da stiu ca e misto rau ... Dar imi place sa mi`o zica si altii :drive:

Mi-au facut-o strengarii! ;)) :

rec_2013-04-13_21.53.33_in_0720746921.mp3

Dupa cum am spus-o si-n convorbire intorc acel La Multi Ani tuturor pentru ca de fapt am aniversat HyundaiClub ;)

P.S. Sincer eram in transa cand am primit telefonul si nu m-asteptam sa am parte de asa surpriza! Atat de mult m-a impresionat incat ultimii 40 de kilometri i-am zburat de bucurie. Sebi in spatele meu cu siguranta a vazut acest lucru :)

:drive:

L.E.

Si poza mea de suflet:

post-269-016674600 1365885380_thumb.jpg

*E redimensionata, originalul e la @T3rr4

Edited by flomar

Sorry ca nu am aparut dar sunt in mari investigari cu puterea masinii, nu pot sa ii dau mai mult de 210 la roata si vreau neaparat sa ajung pe undeva la 250, am softul merge dar cu o singura problema, cand e lumea mai draga imi intra in limp mod, scuze de off topic dar vreau sa dau un miiiic exemplu ce se poate face cu un hyundai dar uite ca nu se poate momentan. Cu softul cu problema ma cam iau cu orice x5, x6 diesel fara probleme numai ca ...... mai asteptam paa va merge perfect si apoi dezvalui secretele.

Dar si pentru ca trebuie sa-i subventionez din salariul meu :p

@flomar: Ce sa-i faci, cineva trebuie sa-mi faca si mie plinul, ca doar benzinarul consuma de rupe!!! :p

post-29485-028322100 1365923552_thumb.jpgașa o poză de grup, restul când le termin vă dau link.

post-29485-051449300 1365923776_thumb.jpg

post-29485-037482300 1365924527_thumb.jpg

Edited by BV83BUN

Voi vedeţi cine e singurul fără basca ?

Vreau sa multumesc tuturor participantilor la aceasta intalnire pentru un weekend minunat petrecut impreuna!

Ayrton, singurul care nu poarta sapca, basca, geaca sau umbrela este mereu incinsul Terra:) pana si picaturile de ploaie se evapora in jurul lui:)

P.S.: noi am plecat in directia Herculane si am ajuns la .... Vatra Dornei:)