Jump to content
Comunitatea Hyundai din Romania
Candyy

Intalnire aniversara - editia 2013 - Sibiu, (12), 13, 14 Aprilie

Recommended Posts

Avand in vedere ca se apropie cu pasi repezi aniversarea a 7 (sapte) ani Hyundaiclub imi doresc organizam o intalnire mai mult sau mai putin nationala ca si in anii precedenti.

Sunt sigura ca multi dintre voi va doriti ceva cel putin la fel de frumos cum a fost intalnirea de 5 ani din 2011. Pentru cine nu a fost prezent sau nu isi aminteste sa intre aici.

In anii trecuti ne-am intalnit la Paulesti, restaurant Regina Noptii si a fost super. Nu este obligatoriu sa pastram locatia sau perioada.

Putem la fel de bine sa ne grupam pentru un weekend intreg sau intr-o locatie ceva mai la nord (Sibiu, Rm Valcea) sau spre Moldova (Bacau, Iasi) etc. Daca suntem organizati si avem ceva cat de cat concet putem sa invitam si diversi dealeri din tara, sa ne sponsorizeze sau sa ofere premii (cum au fost tombolele din 2011).

Astept din partea voastra implicare si propuneri pentru data, oras, locatie.

Da tu ce ai de nu vi. Bagi mereu la înaintare pe PCT.

Si eu sun de acord cu Sibiul. Poate nu neapărat în oraș, poate și prin împrejurimi.

Eu sunt pentru Brasov si Sibiu. Undeva intr-o zona rurala, sa fie aer curat, linisite. Sa fie o locatie primitoare, unde sa avem loc cu masinile si sa putem servi o masa, eventual si o cazare.

Daca se face la Sibiu venim si din Cluj !!!

Si eu prefer Sibiul; Chiar pana in Bucuresti nu as veni. Nu promit 100% ca ajung; depinde de ce am in program in ziua respectiva.

Mie dor de voi, nu v-am mai vazut de la intalnirea de 5 ani, mi-as dorii sa pot participa si la aceasta intalnire dar nu stiu daca se poate. Totusi astept sa vad locatia si data apoi voi vedea daca o sa pot participa sau nu.

Hai sa incepem cu "pomelnicu" sa vedem in ce ape ne scaldam. Am trecut de sarbatorile de iarna, ne`am recuperat (sper) gaurile financiare lasate de ele, asa ca hai sa vedem unde comitem o petrecere marca HyundaiCLUB.

Incepem prin confirmarea prezentei si continuam cu negocierea locatiei, perioadei, cazarii etc etc etc.

Asadar Aztec pregatesti mass`mail`ul ala odata?

CandyShop, SNK, Bradone, Dino, Buggy, Boogyman, Pif pai ne bagam?

Cine doreste sa vina (cu cat mai multi cu atat mai bine) sa inceapa sa strige prezent...

Sunt prezent si eu. Doar sa stim din timp cand si unde pentru a aranja treburile. Eu sunt amator de calatorii si distractie.

Dino nu mai minti asa in public, las`o`ncolo de treaba... De cand esti tu amator de distractii... Eu te stiam profesionist dom`ne...

Hai sa trecem la lucruri mai serioase.

Pana acum si`au declarat interesul cei de mai jos:

01 CandyShop

02 claudiu_200w

03 PCT

04 Survivor

05 Yannlepantrec

06 ayrton

07 sergiu79

08 XMihai

De la voi as vrea sa stiu cat de siguri sunteti ca veniti. Luati in considerare faptul ca perioada intalnirii o vom stabili de comun acord ca sa fie bine pentru toata lumea.

Am nevoie de confirmarile voastre ca sa stim cata cazare cautam.

Pana acum au confirmat prezenta cei de mai jos:

01 T3RR4TR0N

02 Dino

03 buggy

Voi sa fiti sanatosi :fingerup:

Se pare ca locatia castigatoare ramane Sibiu.

Edited by T3RR4TR0N

Eu prezenta la apel.

Trecem si SNK. Am informatii "din interior" ca nu lipseste ;)

1 T3RR4TR0N

2 Dino

3 buggy

4 Candy

5 SNK

Eu propun 30-31 martie sau 6-7 aprilie ca sa nu fim prea aproape de Paste cand bugetul e rezervat altor cheltuieli.

Edited by Candyy

6-7 aprilie suna bine

Daca se alege alta data, eu raman sub semnul ?

1 T3RR4TR0N

2 Dino

3 buggy

4 Candy

5 SNK

6.Yannlepantrec

Si eu as prefera in aprilie dar pot si in martie.

1 T3RR4TR0N

2 Dino

3 buggy

4 Candy

5 SNK

6.Yannlepantrec

7-8. Ayrton si Newgirl

Doar in aprilie putem.

Actualizam lista:

1 T3RR4TR0N

2 Dino

3 buggy

4 Candy

5 SNK

6.Yannlepantrec

7-8. Ayrton si Newgirl

9. mirabela_maftei & CO ;)

Aparent se prefera aprilie. Totusi inainte de a stabili o data, mai asteptam pareri.

mihailcarp, nu te supara, CandyShop e mai egoista asa din fire (sper sa nu`mi iau bataie pentru replica asta)...

01. T3RR4TR0N

02. Dino

03. buggy

04. Candy

05. SNK

06. Yannlepantrec

07. Ayrton

08. Newgirl

09. mirabela_maftei & Co.

10. mihailcarp

Daca locatia a ramas "batuta in cuie" (in urma optiunilor exprimate de majoritate = Zona Sibiu)... Data inca se negociaza...

Aparent nu va fi primul weekend al lui aprilie (deoarece nu se poate prezenta mihailcarp).

As vrea sa vad parerile celorlalti (in special bradone, Aztec, claudiu_200w, PCT, Survivor, sergiu79, XMihai) cu privire la disponibilitatea lor pentru weekendurile 2, 3 sau 4 ale lunii aprilie.

Edited by T3RR4TR0N

Aprilie e cam fara restrictii pentru noi

@ T3RR4TR0N

De principiu as fi pentru weekendul 3 al lunii aprilie, insa nu pot confirma de pe acum. Nu stiu ce o sa se iveasca pana atunci. Ma poti pune la socoteala (2 persoane).

O sa ma uit si de cazare.

Ne mai auzim.

Aprilie e cam fara restrictii pentru noi

bradone, vreau sa ma asigur ca am inteles corect (deoarece nu sunt sigur)... Deci voi sunteti available pt. oricare weekend al lui aprilie... Right?!